Witaj
Gość

Wątek: Kilka Ogólnych Informacji O kamaelach  (Przeczytany 16540 razy)

  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka Ogólnych Informacji O kamaelach
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 23, 2008, 10:30:33 am »
bossshe...zadał któryś sobie trudu żeby przeczytać legendy l2? skoro nie to już wyjaśniam - Kamaele, sztuk ileśtam, stworzone przez giganta (gigantkę?) Nornil... tak więc skoro nie zostały stworzone przez bogów to logiczne jest, że czymś się muszą wyróżniać spośród innych ras. a tak btw...Ork z rapierem? dziko by to wyglądało...

A co legenda ma tu do rzeczy? Legenda można ułożyć jak sie chce, jest tylko dodatkiem, uzasadnieniem wcześniejszego pomysłu.
I tak btw mało, która suba dobrze wygląda na orku...


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Kilka Ogólnych Informacji O kamaelach
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 23, 2008, 03:06:10 pm »
wg. mnie leniwstwo nc softu. cheili jak najszybciej wpuscic ct1 i stad ani kamaele nie maja wygladu wielu setow ani nie moga brac sub z inncyh ras.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Kilka Ogólnych Informacji O kamaelach
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 23, 2008, 03:53:42 pm »
BTW nie graj na tym serwerze...chuba że zdonatujesz, a jeśli nie to nie masz tam czego szukać

No czapeczki są overpowered....


wg. mnie leniwstwo nc softu. cheili jak najszybciej wpuscic ct1 i stad ani kamaele nie maja wygladu wielu setow ani nie moga brac sub z inncyh ras.

A ja myślę, że jakby można było robić sube na kamaele i w drugą stronę to by było mniej opłacalne dla nich. Mniej ludzi by w ten sposób po prostu zwabili.


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka Ogólnych Informacji O kamaelach
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 24, 2008, 08:58:08 am »
Ehh.. szkoda, że tak jest. Łudziłem sie, że może ktoś napisze - że podobno za pół roku będzie można brać u kamaela każdą subę:) Trudno, jest jak jest.
Pozdrawiam.


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Kilka Ogólnych Informacji O kamaelach
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 27, 2008, 10:34:51 am »
Nie uwazasz ze to byloby troszke nie fair dla tych co teraz robia suby na nich? Zreszta gdyby mogli subowac inne klasy nzi kamaelskie, to by sie troche dziwna sytuacja z inspektorem zrobila;p
?? Serfer kor



  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Kilka Ogólnych Informacji O kamaelach
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 27, 2008, 04:26:28 pm »
Nie uwazasz ze to byloby troszke nie fair dla tych co teraz robia suby na nich? Zreszta gdyby mogli subowac inne klasy nzi kamaelskie, to by sie troche dziwna sytuacja z inspektorem zrobila;p

Poczekamy i pewnie doświadczymy.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka Ogólnych Informacji O kamaelach
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 01, 2009, 05:55:34 pm »
 No wiecie, Ja jakoś nie mogę sobie wyobrazić np. Humana "final form" xD, to by było dziwneeeee... A tym bardziej np. Orca ;p


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Kilka Ogólnych Informacji O kamaelach
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 01, 2009, 10:47:25 pm »
Cytuj
Nie uwazasz ze to byloby troszke nie fair dla tych co teraz robia suby na nich? Zreszta gdyby mogli subowac inne klasy nzi kamaelskie, to by sie troche dziwna sytuacja z inspektorem zrobila;p
Nie fair to jest boost jaki kamaele dostaly w g final, wiem ze to nie gra pod 1vs1, ale berek i soulhound to jest przegiecie-berek sklada magow jak chce, wojow takze(sword shield), tankow tez posklada, hmm on sklada wszystko.A o sb nawet nie napisze, bo kradziez buffow co kilka seund to jest najwiekszy lol jaki kiedykolwiek nc-soft wymyslil, a jego paraliz wchodzi we wszystko i wszystkich.
Jak nie dostana potężnym nerfbatem w najblizszych kronikach, to powiem jedno- fuck nc-shit ;)
...


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Kilka Ogólnych Informacji O kamaelach
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 01, 2009, 11:32:47 pm »
Nie fair to jest boost jaki kamaele dostaly w g final, wiem ze to nie gra pod 1vs1, ale berek i soulhound to jest przegiecie-berek sklada magow jak chce, wojow takze(sword shield), tankow tez posklada, hmm on sklada wszystko.A o sb nawet nie napisze, bo kradziez buffow co kilka seund to jest najwiekszy lol jaki kiedykolwiek nc-soft wymyslil, a jego paraliz wchodzi we wszystko i wszystkich.
Jak nie dostana potężnym nerfbatem w najblizszych kronikach, to powiem jedno- fuck nc-shit ;)
W G+ dochodzą talizmany na kradzież buffów i cancel ;o Z kolei nerfu dla kurczaków nie ma :P


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Kilka Ogólnych Informacji O kamaelach
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 01, 2009, 11:52:52 pm »
Cytuj
W G+ dochodzą talizmany na kradzież buffów i cancel ;o Z kolei nerfu dla kurczaków nie ma Razz
Jak w czymś, co wyjdzie po G+ nie dodadzą skilla "fuck kamael" dla każdej klasy,składajacego kurczaczego emo na hita+instant account ban, to nie gram już w tą grę.
...


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Kilka Ogólnych Informacji O kamaelach
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 02, 2009, 12:24:49 pm »
Co ty pleciesz...boost dla karmelków jest jak najbardziej zaslużony przez te wszystkie kroniki udupiania...Zerk to jeszcze był znośny ale SB miał nerfa jak ****<męski narząd rozrodczy> teraz przynajmniej da sie nim grać a i tak nie posklada wszystkich bo jest to postac bardzo trudna do ogarnięcia :)

GL w wbiciu 83 na offie :D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2009, 12:36:12 pm wysłana przez KaeriN »


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Kilka Ogólnych Informacji O kamaelach
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 02, 2009, 02:42:46 pm »
Cytuj
Co ty pleciesz...boost dla karmelków jest jak najbardziej zaslużony przez te wszystkie kroniki udupiania...Zerk to jeszcze był znośny ale SB miał nerfa jak ****<męski narząd rozrodczy> teraz przynajmniej da sie nim grać a i tak nie posklada wszystkich bo jest to postac bardzo trudna do ogarnięcia Smile

GL w wbiciu 83 na offie Very Happy
Jasne, ze posklada all- bo trudne do ogarniecia to moze byc pisanie gier, a nie jakies lolpostacie w l2, ktore idzie opanowac w 2 tygodnie grania.

Co do wbicia 83 na offie- po to jest bot/ebay, zebys sie o to nie musial martwic.
...


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka Ogólnych Informacji O kamaelach
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 04, 2009, 09:55:34 am »
Ja np tankiem nie przegrałem nigdy z SB czy tam kamelkiem innym zacznij postać ogarniać.
Wystarczy trochę pomyśleć i zrozumieć jak kamel działa. Przyjąć odpowiednią taktykę


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Kilka Ogólnych Informacji O kamaelach
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 04, 2009, 09:58:42 am »
Grałes tankiem w GF ma OLI?

ogarniety SB z dobrym staffem wciagnie tanka nosem :) jednyny problem widze ew. z TK.


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka Ogólnych Informacji O kamaelach
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 04, 2009, 10:34:55 am »
Grałes tankiem w GF ma OLI?

ogarniety SB z dobrym staffem wciagnie tanka nosem :) jednyny problem widze ew. z TK.
Palladyn to co niby taki nie pozorny SB straci manę potem Pall da sobie TOLa i kurczak nie ma już z czego walić zostają mu tylko regulary


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Kilka Ogólnych Informacji O kamaelach
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 04, 2009, 10:46:30 am »
ogarnietego SB bedziesz mógl co najwyzej posmyrać z łuku bo z miecza go nie dotkniesz...

SB ma duże możliwości...ja to widze tak steal divinity->painkiller->steal divinity w takim układzie konczysz bez buffa...ToL kiedy juz jestes bez buffa nic nie zmieni bo SB Ci go ukradnie.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2009, 10:48:01 am wysłana przez KaeriN »


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Kilka Ogólnych Informacji O kamaelach
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 04, 2009, 12:54:06 pm »
Cytuj
Wystarczy trochę pomyśleć i zrozumieć jak kamel działa. Przyjąć odpowiednią taktykę
Więc jaką taktykę polecasz na sb zakładając, że każdy self buff stracisz w kilka sekund(a stracisz na pewno)?
...


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Kilka Ogólnych Informacji O kamaelach
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 05, 2009, 09:59:12 am »
Hmm ja jedyny sposób widze tak : że Pal/DA podbija to expiacego SB i trzyma go cała walke na stunie, bo jeśli go wypuści to ma GF bo już go nie dotknie.

W terenie tank ma jescze mniejsze szanse z SB bo wiecej miejsca do uciekania i cp potki.

PS. skaksuj tą kure kilka postów wyżej bo sie boje do tego topicu wchodzić :d
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2009, 10:00:54 am wysłana przez KaeriN »


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Kilka Ogólnych Informacji O kamaelach
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 05, 2009, 10:52:51 am »
co do SB to raczej na oly większe szanse SB niż "w terenie". Z cp potkami to mu się mana skończy zanim zabije tanka (łuk w łapę i zmiana na tarczę z deflectem jak zacznie z nuków walić). Na oly Pal ma większy problem niz da. DA ma jeszcze hamstringa bo root nei wiele daje. Koleś i tak walnie blinka albo warpa.

Zerk to postać "ownująca" na low lev. Po 3 profie czy endgame nie jest już takim kozakiem.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2009, 12:05:47 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Kilka Ogólnych Informacji O kamaelach
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 05, 2009, 11:45:11 am »
Sb 300 dark w rapierze i nie zaspamujesz jego dmg cp potkami, tym bardziej bez buffa.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Kilka Ogólnych Informacji O kamaelach
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 05, 2009, 11:46:45 am »
A ja własnie myślę, że to rush impact + chance na stuna z takimi bajerkami jak jeszcze mass disarm i ew czasami srednio przydana enuma daje mu niezlego boosta :)

Anyway, fakt, SB po +81 ma jednak większego boosta na tle zerka, ale jakby nie btlo, "Eye for Eye" miażdży daggerów :P


W terenie z SB z tankiem nei ma szans imho... i co, rapierem na 300 dark będzie go nukował? czy może używał regularów i skilli typu triple bez enchantu na element?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Kilka Ogólnych Informacji O kamaelach
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 05, 2009, 11:49:22 am »
tak, bedzie go nukował


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Kilka Ogólnych Informacji O kamaelach
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 05, 2009, 12:04:55 pm »
po ile będzie walił te nuki? 600?? 800? bez mdefa może po 900. Tylko trochę lipton jak na deflecta trafi 2 czy 3 razy. To jest jak z deagerem krótkie pvp jak nie to trzeba uciekać. Tank nie zabije SB bo go nie dogoni ale SB nie zabije tanka bo mu many zabraknie nawet jak mu all bufki wywinie.

w elfickich tanków jeszcze mniej bo all w tarcze będzie bił. Do tego smart cubic więc zapomnij o debufach. Kurczaki dostały bonusy ale ze względu na ilość cona nie są jakoś przesadzone moim zdaniem. Wreszcie jest sens tym grać bo tak to tylko spoila bez cp potków można było sklepać :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2009, 12:10:39 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: Kilka Ogólnych Informacji O kamaelach
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 05, 2009, 12:41:06 pm »
deflecta latwo poznac po animacji akurat, może i walka z SB bedzie dluga ale jesli juz ma sie skonczyc czyimś zwyciestwem to tylko  SB


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Kilka Ogólnych Informacji O kamaelach
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 05, 2009, 12:48:57 pm »
z doświadczenia wiem że może i łatwo poznać ale trudno powstrzymać się od nukowania. Walka skończy się niczym. Tank straci trochę cp potek a SB shotów. No chyba że trafi na sk któremu wlezie LS to już gf bo po cubików nie wykradniesz a po ls dostaniesz jeszcze taką gamę debufów i hitów że zbierać nie będzie co. Nie wyczyścisz all cleansem.

Kurczaki jak deagery powinny unikać tanków. Zerk z palem na ai i wyenchantowanym ud też raczej nie bałdzo z DA to zabije się sam o SOR. Zerka elfickie tanki zjedzą zanim coś skastuje dostanie basha i po zabawie. SB na oly może powalczyć ale im dalej z lev tym trudniej ubić tanka. Ostatnia sierotka to już w ogóle żart. Real target ewentualnie zlikwiduje deflecta ale co dalej? pułapki? bo z regularów raczej nie ubije tanka nie mówiąc o skilach. No i problemem są skile z subek bo tu wielkiego wyboru nie ma.

Chyba gracja final jest kroniką gdzie mamy zasadę papier kamień nożyce. Nie ma jednej klasy która czyści oly.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2009, 12:58:58 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!