Witaj
Gość

Wątek: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna  (Przeczytany 273256 razy)

  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1950 dnia: Marzec 22, 2010, 04:50:51 pm »
A co takiego jest w moich postach???
Akurat po twoich widać niedorobionego idiotę który kompletnie nie ma pojęcia o tej grze posiada natomiast wybujałą fantazję i przekonanie o swojej nieomylności. Wszyscy w DA są tacy czy tylko ci którzy tu się udzielają?
Bardzo lubię jak mnie pouczają 14 latki więc możesz kontynuować. Jak pisałem wcześniej walą mnie PL klany pełne żałosnych polaczków. Tak cie to zabolało w kontekście DA? Miałem rację? Dla mnie istotne że potwierdziłeś moją teorię. Z idiotami się smutno gra więc ide do Einheitu i ch.. ci do tego.
na poczatku bylem zajadlym wrogiem botowania i kupowania adeny, ale powoli mi sie zmienily
(...)
ja nie botuje (w tej chwili, ale wszystko sie moze zmienic :) ), ale to nie dlatego ze to potepiam itp. poprostu:
- nie wiem jak to zamontowac, a nie chce mi sie szukac i dowiadywac co i jak
- boje sie, że dostane bana, a wbrew temu co sie pisze mozna go wylapac i wiem to z doswiadczenia, bo tak stracilem postac
(...)
a i jeszcze jedno zauwazylem taka dziwna prawidlowasc, ze czym ktos glosnie krzyczy, ze nie botuje, to sie jakos tak dziwnie sklada, ze sam zaczyna to robic


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1951 dnia: Marzec 22, 2010, 05:32:56 pm »
A co takiego jest w moich postach???
Akurat po twoich widać niedorobionego idiotę który kompletnie nie ma pojęcia o tej grze posiada natomiast wybujałą fantazję i przekonanie o swojej nieomylności. Wszyscy w DA są tacy czy tylko ci którzy tu się udzielają?
Bardzo lubię jak mnie pouczają 14 latki więc możesz kontynuować. Jak pisałem wcześniej walą mnie PL klany pełne żałosnych polaczków. Tak cie to zabolało w kontekście DA? Miałem rację? Dla mnie istotne że potwierdziłeś moją teorię. Z idiotami się smutno gra więc ide do Einheitu i ch.. ci do tego.
I pewnie sprzedawcy kasy na lunie już piszą na ciebie petycje XD

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1952 dnia: Marzec 22, 2010, 05:45:16 pm »
A co takiego jest w moich postach???
Tym się różnimy, ja potrafię przeczytać kto coś pisze, a ty nie bardzo, tylko pluć potrafisz, fajnie jak byś ty czasem potrafił odpowiedzieć na proste pytanie.
Co jest w twoich postach? Ano misiu pojawiasz się na forum z dupy, nie wiadomo kto ty i po co, choć podsawy kultury wymagają by się przedstawić..., piszesz, że wracasz do gry na lunie po 7 miesiącach (chwalisz się czy płaczesz?), ale wygląda, że jesteś w sytuacji zorientowany jak byś to robił po 3 dniach, piszesz, że WAR został załotawiony przez T, a skąd wiesz? przecież gdy się to działo ty nie grałeś, wiec takie głupoty to wciskaj kolegom z piaskownicy.
Potem to opisujesz jak to chujowo na Lunie, jakieś płacze, o co chodzi? a to idziesz na teona, a to zmieniasz gre, a w koncu może T? ty sie zdecyduj... (zresztą kogo to?)

Następnie przechodzimy do tego o co tak właściwie chodziło:
Polskie klany to jest jedna wielka katastrofa. Tylko Grecy są gorsi. Chcesz mnie podpuścić na rozwinięcie tematu?
O PL klanach na Lunie już zostało chyba wszystko powiedziane :).
ale mało, jeszcze pewnie nie wszyscy się zorientowali o co chodzi:
Widzisz Kard dla mnie to jest płacz osób nieogarniętych.

przejdźmy do sedna:
BSOE to część gry- DA to wie najlepiej.

Akurat po twoich widać niedorobionego idiotę który kompletnie nie ma pojęcia o tej grze posiada natomiast wybujałą fantazję i przekonanie o swojej nieomylności. Wszyscy w DA są tacy czy tylko ci którzy tu się udzielają?
i jedziemy, wszyscy są głupi, DA jest głupie, Kard jest głupi, kogoś mi to zaczyna przypominać :), ile wytrzymałeś by kogoś od głupka nie wyzwać? a dlaczego?, bo ktoś miał inne zdanie niż ty? jak widać masz traumatyczne doświadczenia z polskich klanów, ale cóż jeśli tam byli podobni tobie to nie ma co się dziwić  :oops:

Z idiotami się smutno gra więc ide do Einheitu i ch.. ci do tego.
ależ ja się cieszę, bo jak spotykam T to ich poprostu jade, więc nawet nie znając twojego nicku (och ten astilia style, jajeczka jak orzeszki), to i tak dostaniesz w pape :) i mam tą prostą przewagę nad tobą, ja się nie musze wstydzić swiojej postaci w grze...

misiu zadłem ci pytanie gdzie tam setesh się "w zeznaniach myli", nie potrafisz odpowiedzieć?, cóz wykazać twoją głupotę to rzecz bardzo prosta...

@Solar - wiesz, że ty masz już na tym punkcie fobie? naprawdę tak ciężko po banie się otrząsnąć, długo jeszcze bedziesz w żałobie chodził i płacze urządzał?, przestań sie mazgaić...
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1953 dnia: Marzec 22, 2010, 09:47:04 pm »
ależ ja się cieszę, bo jak spotykam T to ich poprostu jade
Cytat miesiąca. Najpierw się naucz jechania TH w A grade. CZY TO PRAWDA ŻE JAK BYŁEŚ HERO LEVEL 81 TO ZABIŁ CIE NÓŻ 66 W A GRADE?
Jednak jesteś idiotą a ja z idiotami nie dyskutuje. Uskuteczniaj swoje płacze i chore opowieści w temacie o DA a jak już ci pisałem wcześniej CH.. ci do tego z kim gram i jak. Zazdrościsz bo musisz gnić w DA. Żaden klan takiego niezrównoważonego dzieciaka by nie przyjął.

I pewnie sprzedawcy kasy na lunie już piszą na ciebie petycje XD
Leje na nich. Jestem w E i przynajmniej na epik bossy pobiegam a nie będe siedział całe życie na nędznych lokacjach i trzymał bsoe pod F1. Jak mi się znudzi to transfer i tyle.

na poczatku bylem zajadlym wrogiem botowania i kupowania adeny, ale powoli mi sie zmienily
(...)
ja nie botuje (w tej chwili, ale wszystko sie moze zmienic :) ), ale to nie dlatego ze to potepiam itp. poprostu:
- nie wiem jak to zamontowac, a nie chce mi sie szukac i dowiadywac co i jak
- boje sie, że dostane bana, a wbrew temu co sie pisze mozna go wylapac i wiem to z doswiadczenia, bo tak stracilem postac
(...)
a i jeszcze jedno zauwazylem taka dziwna prawidlowasc, ze czym ktos glosnie krzyczy, ze nie botuje, to sie jakos tak dziwnie sklada, ze sam zaczyna to robic


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1954 dnia: Marzec 22, 2010, 10:00:51 pm »
Leje na nich. Jestem w E i przynajmniej na epik bossy pobiegam a nie będe siedział całe życie na nędznych lokacjach i trzymał bsoe pod F1. Jak mi się znudzi to transfer i tyle.
HA! Mamy cię! I pokazałes jaki nubal jesteś!

Primo: DA też chodzi na epiki! Mają chyba z 3 ring of core, 1 ring of ant queen i ze 2 orfeny (poprawcie mnie jak się mylę). No i oczywiście 4 zakeny i ok 20 earringów z TW :P

Secudo: Dagger, co zabił karda miał lvl 70+ (chyba nawet 76, ale nie jestem pewien)

Tertio: w DA nie trzyma się BSOE pod F1. Tylko pod F12!
Co widać na zdjęciach z ciężkich bojów z afk ludzmi z T


Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1955 dnia: Marzec 22, 2010, 10:57:34 pm »
Leje na nich. Jestem w E i przynajmniej na epik bossy pobiegam a nie będe siedział całe życie na nędznych lokacjach i trzymał bsoe pod F1. Jak mi się znudzi to transfer i tyle.
HA! Mamy cię! I pokazałes jaki nubal jesteś!

Primo: DA też chodzi na epiki! Mają chyba z 3 ring of core, 1 ring of ant queen i ze 2 orfeny (poprawcie mnie jak się mylę). No i oczywiście 4 zakeny i ok 20 earringów z TW :P

Secudo: Dagger, co zabił karda miał lvl 70+ (chyba nawet 76, ale nie jestem pewien)

Tertio: w DA nie trzyma się BSOE pod F1. Tylko pod F12!
Co widać na zdjęciach z ciężkich bojów z afk ludzmi z T



Jadą E na afku że hej!  :D
Kard i jakbyś umiał czytać ze zrozumieniem to Caim nie stwierdził że wszyscy DA są głupi, tylko się pytał czy całe da jest tak samo -cenzura- jak ty :)

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1956 dnia: Marzec 22, 2010, 11:01:24 pm »
No to strasznie przepraszam DA :). Niedoinformowany jestem. O tym pro WC hero czytałem na innym forum. Całe opowieści na ten temat krążyły. Błazen bał się przyznać, oszukiwał ale jakaś dobra dusza screena wkleiła to się obraził i uciekł z forum.
BSOE pod F12 - też mój błąd. Ogólnie po paskach widać że to postać z botparty albo jakiś totalny noob nią gra :).

Kard i jakbyś umiał czytać ze zrozumieniem to Caim nie stwierdził że wszyscy DA są głupi, tylko się pytał czy całe da jest tak samo -cenzura- jak ty :)
On tego nie pojmie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2010, 11:03:20 pm wysłana przez Caim »
na poczatku bylem zajadlym wrogiem botowania i kupowania adeny, ale powoli mi sie zmienily
(...)
ja nie botuje (w tej chwili, ale wszystko sie moze zmienic :) ), ale to nie dlatego ze to potepiam itp. poprostu:
- nie wiem jak to zamontowac, a nie chce mi sie szukac i dowiadywac co i jak
- boje sie, że dostane bana, a wbrew temu co sie pisze mozna go wylapac i wiem to z doswiadczenia, bo tak stracilem postac
(...)
a i jeszcze jedno zauwazylem taka dziwna prawidlowasc, ze czym ktos glosnie krzyczy, ze nie botuje, to sie jakos tak dziwnie sklada, ze sam zaczyna to robic


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1957 dnia: Marzec 23, 2010, 09:45:47 am »
Jednak jesteś idiotą a ja z idiotami nie dyskutuje.
Sam sobie zaprzeczasz, ale myślę, że nie jesteś tego w stanie zrozumieć.
Nie ma to jak 3 podejście astyli, właściwie to kto ty jesteś randomie z dupy, następny ownujący forum troll, tylko w grze zwykła ciota.
Aha bym zapomniał, nadal trollu nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie, to może ci pogrubie
gdzie tam setesh się "w zeznaniach myli"?

A tak by zakończyć wasze orgazmy (bo co za dużo to nie zdrowo), bsoe mamy pod wszystkimi F-ami, a zabił mnie B grade na 52 lvl, w sumie to chyba w ogóle był przed 2 profesją, ale tak wiem największe podniecenie to dla was zabić hero z DA, a dlaczego? bo wy o hero możecie tylko pomarzyć, przynajmniej na razie...
Czemu tylko na forum jesteście tacy mocni, a w grze to tak jak wasz kolega reakt chowa się pod spódnice Enigmy, albo jak coyotus (chyba tak się to pisze) siedzi w  maSacred? Tacy jesteście mocni i ogarniający, to spotkajmy się w grze pt na pt, nagramy to i będzie widać jak kto ogarnia, bo rozumiem, że o to chodzi? Przecież wy w A grade hero rozwalacie, więc nie powinno być problemem dla was nasze party. Czy też tylko krzyczeć i pluć potraficie, a jak przychodzi do konkretów to głowa w piasek?

@Roxis - och ty mój obrońco Leppera  :oops:
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2010, 09:48:56 am wysłana przez Kard »
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1958 dnia: Marzec 23, 2010, 10:58:44 am »
oo w sumei chętnie bym taki frapsik obejrzał... Może wreszcie któraś ze stron coś by udowodniła. Myślę, że ustawka na serwerze online 300 nie będzie kłopotem, raczej nikt wam nie przerwie PvP ; )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1959 dnia: Marzec 23, 2010, 11:50:03 am »
oo w sumei chętnie bym taki frapsik obejrzał...

DA jak nie mają przynajmniej 3 krotnej przewagi liczebnej wciskają F12 :). Czasem jakiś nie ogarniający Kard-retard nie zdąży i pada od A gradowca ale ciężko to nazwać pvp.
na poczatku bylem zajadlym wrogiem botowania i kupowania adeny, ale powoli mi sie zmienily
(...)
ja nie botuje (w tej chwili, ale wszystko sie moze zmienic :) ), ale to nie dlatego ze to potepiam itp. poprostu:
- nie wiem jak to zamontowac, a nie chce mi sie szukac i dowiadywac co i jak
- boje sie, że dostane bana, a wbrew temu co sie pisze mozna go wylapac i wiem to z doswiadczenia, bo tak stracilem postac
(...)
a i jeszcze jedno zauwazylem taka dziwna prawidlowasc, ze czym ktos glosnie krzyczy, ze nie botuje, to sie jakos tak dziwnie sklada, ze sam zaczyna to robic


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1960 dnia: Marzec 23, 2010, 12:59:15 pm »
Dostales wyzwanie. Nie chcesz sprobowac Caim czy kimkolwiek tam jestes?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1961 dnia: Marzec 23, 2010, 01:08:18 pm »
oo w sumei chętnie bym taki frapsik obejrzał...

DA jak nie mają przynajmniej 3 krotnej przewagi liczebnej wciskają F12 :). Czasem jakiś nie ogarniający Kard-retard nie zdąży i pada od A gradowca ale ciężko to nazwać pvp.
I to by było na tyle jeśli chodzi o ogarnianie astili/belcwoka/caima i jemu podobnych, tylko flejmić potrafią, więc nie ma się co dziwić, że do postaci w grze strach się przyznać. Ale to tylko flejm i trolle pokroju caima mają tu raj, można każdą głupotę napisać i nich ich z tego nie rozliczy. I mogę się załozyć, że za chwile znów odpisze (choć coś tam o dyskutowaniu wspominał) z rewelacjami z dupy, a nawet jak by był fraps, jak dostają w dupe to by sie okazało, że albo byli afka, albo tylko 1 online, albo mieli laga grupowego, zresztą i tak nie mieli by odwagi na taką ustawkę, bo wówczas trzeba by było pokazać co się potrafi...
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1962 dnia: Marzec 23, 2010, 06:00:10 pm »


jestem w tv ;D

Bardzo lubię jak mnie pouczają 14 latki więc możesz kontynuować. Jak pisałem wcześniej walą mnie PL klany pełne żałosnych polaczków. Tak cie to zabolało w kontekście DA? Miałem rację? Dla mnie istotne że potwierdziłeś moją teorię. Z idiotami się smutno gra więc ide do Einheitu i ch.. ci do tego.

/care


ps ale zaraz zaraz...... toz TO ASTILA/BELFEGOR TROLL POWROCIL !!!!!!!

Belfegor Ostatnio aktywny:    Marzec 17, 2010, 09:20:03
Caim Data rejestracji:    Marzec 20, 2010, 05:45:29

BAN REQUEST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1963 dnia: Marzec 24, 2010, 01:45:29 am »
ehh a już liczyłem, że ktoś podejmie wyzwanie i będę mógł się pośmiać z frapsa z któreś ze stron... :<<<
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1964 dnia: Marzec 24, 2010, 08:36:50 am »
Na TW nie uda się bo nooby wtedy nabijają po 9 walk na oly ale może z siege jakiś fraps wyjdzie. Pewnie znowu nie dobiegną do zamku i na % padną :).
na poczatku bylem zajadlym wrogiem botowania i kupowania adeny, ale powoli mi sie zmienily
(...)
ja nie botuje (w tej chwili, ale wszystko sie moze zmienic :) ), ale to nie dlatego ze to potepiam itp. poprostu:
- nie wiem jak to zamontowac, a nie chce mi sie szukac i dowiadywac co i jak
- boje sie, że dostane bana, a wbrew temu co sie pisze mozna go wylapac i wiem to z doswiadczenia, bo tak stracilem postac
(...)
a i jeszcze jedno zauwazylem taka dziwna prawidlowasc, ze czym ktos glosnie krzyczy, ze nie botuje, to sie jakos tak dziwnie sklada, ze sam zaczyna to robic


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1965 dnia: Marzec 24, 2010, 09:14:33 am »
płacze tego failera nigdy nie przestaną mnie bawić :)
ile razy trzeba cię z forum wywalić byś zrozumiał, że wszyscy maja cię tu za niedorozwiniętego trolla?

Po 7 miesiącach przerwy zalogowałem sie na Lune - masakra.
to co na chwile bota wyłączyłeś?
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2010, 09:21:52 am wysłana przez Kard »
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1966 dnia: Marzec 24, 2010, 09:42:29 am »
a podobno transfer na teona zrobil swoja nonamowa postacia 84

zal jak zwykle, na nic nie odpowiedzial i w kolko pierdolenie o szopenie

juz mysl jaki nowy nick zrobic na forum bo pewnie niebawem na tym tez sie o bana postarasz


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1967 dnia: Marzec 24, 2010, 08:43:24 pm »
ps ale zaraz zaraz...... toz TO ASTILA/BELFEGOR TROLL POWROCIL !!!!!!!

Belfegor Ostatnio aktywny:    Marzec 17, 2010, 09:20:03
Caim Data rejestracji:    Marzec 20, 2010, 05:45:29

BAN REQUEST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
STFU request?
A ponoć to ja jestem od teori spiskowych

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1968 dnia: Marzec 24, 2010, 09:03:10 pm »
A ponoć to ja jestem od teori spiskowych
ty podobno jesteś od płacenia za konta na których nie grasz, a podobno frajera cieżko znaleźć :P
a może nadal uważasz, że astilia to nie belfegor?
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1969 dnia: Marzec 25, 2010, 09:39:11 am »
A ponoć to ja jestem od teori spiskowych

Mało czytasz forum. DA w tym temacie nie przebijesz. Popatrz na komentarze do reputacji tych trolli.
Jak sie nie umie grać to na forum trzeba sie wyżyć. W przypadku Kardaretarda i Gamońmendy to ostatnie z dużych for o L2 na których BANA nie mają :).
na poczatku bylem zajadlym wrogiem botowania i kupowania adeny, ale powoli mi sie zmienily
(...)
ja nie botuje (w tej chwili, ale wszystko sie moze zmienic :) ), ale to nie dlatego ze to potepiam itp. poprostu:
- nie wiem jak to zamontowac, a nie chce mi sie szukac i dowiadywac co i jak
- boje sie, że dostane bana, a wbrew temu co sie pisze mozna go wylapac i wiem to z doswiadczenia, bo tak stracilem postac
(...)
a i jeszcze jedno zauwazylem taka dziwna prawidlowasc, ze czym ktos glosnie krzyczy, ze nie botuje, to sie jakos tak dziwnie sklada, ze sam zaczyna to robic


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1970 dnia: Marzec 25, 2010, 11:35:09 am »
Jak sie nie umie grać to na forum trzeba sie wyżyć.
No bez jaj, napisałem ci, że chętnie z tobą/wami powalczmy, powiedz gdzie i kiedy, a no tak zapomniałem, że strach przed DA w twoim wypadku jest tak wielki, że w życiu otwarcie przeciw nam nie wystąpisz, tylko jak ta szuja, pluje na forum i sie chowa po najczarniejszych dziurach L2, straszny z ciebie  :noob:
Ale jak kiedyś podrośniesz i nabierzesz odwagi to zapraszam, jesteśmy w grze właściwie co wieczór, wystarczy dzień wcześniej dać nam znać, nasze nicki zansz, my ich nie musimy ukrywać... tylko zbierz jakieś sensowne party, żeby później znów płaczu nie było, że same boxy albo słabszy sprzęt czy też niższe lvl tchórzliwy trollu

W przypadku Kardaretarda i Gamońmendy to ostatnie z dużych for o L2 na których BANA nie mają :).
pisze to troll, który zakłada 3 konto na tym forum, ty naprawdę jesteś zabawny  8)

ps. coś mi się wydaje, że ty analfabetą jesteś, kilka razy zadaje ci proste wydawałoby się pytanie, nawet pogrubiłem i nic, tylko bełkot i płacz trollowy, objawy typowe dla astili i belcwoka
odezwij się trollu jak trochę odwagi nabierzesz i koledzy wreszcie ci przeczytają/wytłumaczą co tu jest napisane
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1971 dnia: Marzec 25, 2010, 12:18:29 pm »
coś mi się wydaje, że ty analfabetą jesteś

Niech będzie, powtorzę trollowi jeszcze raz. Napisałem ci kardzie-retardzie kilka postów wcześniej, że z idiotami nie rozmawiam. Rozumiem że idiocie ciężko to zrozumieć więc poproś kogoś kto ma trochę mózgu o wytłumaczenie. Jeżeli koniecznie musisz trollu pisać swoje idiotyzmy to pisz na forum DA. Tam zapewne jest więcej osób na twoim poziomie umysłowym i będziecie się dogadywać.
Pragnę również po raz kolejny przypomnieć że to jest ostatnie forum o L2 z którego nie zostałeś jeszcze wywalony.
na poczatku bylem zajadlym wrogiem botowania i kupowania adeny, ale powoli mi sie zmienily
(...)
ja nie botuje (w tej chwili, ale wszystko sie moze zmienic :) ), ale to nie dlatego ze to potepiam itp. poprostu:
- nie wiem jak to zamontowac, a nie chce mi sie szukac i dowiadywac co i jak
- boje sie, że dostane bana, a wbrew temu co sie pisze mozna go wylapac i wiem to z doswiadczenia, bo tak stracilem postac
(...)
a i jeszcze jedno zauwazylem taka dziwna prawidlowasc, ze czym ktos glosnie krzyczy, ze nie botuje, to sie jakos tak dziwnie sklada, ze sam zaczyna to robic


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1972 dnia: Marzec 25, 2010, 12:44:54 pm »
Niech będzie, powtorzę trollowi jeszcze raz. Napisałem ci kardzie-retardzie kilka postów wcześniej, że z idiotami nie rozmawiam.
A to co napisałeś to co jest jak nie dyskusja? Jeśli chodzi o robienie z siebie kretyna, to nikt cię nie przebije.
Nie dyskutujesz tylko wówczas gdy ktoś wykaże, że jesteś zwykłym kłamcą i tchórzem.

Rozumiem że idiocie ciężko to zrozumieć więc poproś kogoś kto ma trochę mózgu o wytłumaczenie. Jeżeli koniecznie musisz trollu pisać swoje idiotyzmy to pisz na forum DA. Tam zapewne jest więcej osób na twoim poziomie umysłowym i będziecie się dogadywać.
Pragnę również po raz kolejny przypomnieć że to jest ostatnie forum o L2 z którego nie zostałeś jeszcze wywalony.
pierdu pierdu tchórzliwy trollu, dostaleś rekawicą w ryj i się zlałeś ze strachu  :oops:
rozumiem, że dla ciebie to idiotyzm pvp w grze i wolisz zgrywać twardziela na forum, no cóż świadczy to tylko o tobie...
tak to jest, że jak przychodzi do konfrontacji to takie trolle leżą i kwiczą :)
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1973 dnia: Marzec 25, 2010, 07:17:50 pm »
Zapiszcie się na open oly to sobie powalczycie 1vs 1 XD

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Flejmy, spam, offtopy i wszystko inne @ Luna
« Odpowiedź #1974 dnia: Marzec 25, 2010, 07:24:12 pm »
Zapiszcie się na open oly to sobie powalczycie 1vs 1 XD
w sumie masz racje, wątpię by ktoś z dupkiem pokroju astili/belcwoka/cacaima chciał w party biegać
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans