Witaj
Gość

Wątek: Kolejny taki sam flame o DA....  (Przeczytany 71698 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #125 dnia: Grudzień 16, 2009, 02:00:48 pm »
eeee może u was na oly to feed jest bo zostało 500 osób.

Na lancerze żeby załapać walkę czekasz 5 minut czasem mnie zależy od szczęścia i zawsze są full areny.

Czemu zakładasz że bez s80 czy vesperów nie da się na oly nic zrobić? pamiętam jak ja z comonem tallum blade składałem ludzi z s a teraz udaje mi się z fb bez sa składać kolesi w s80. Nie często ale zawsze. Zazwyczaj mam od 20 do 40 walk na oly więc coś muszę wygrywać a mam lol78 lev i a grade set + fb z 45 atri i bez sa :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #126 dnia: Grudzień 16, 2009, 06:28:22 pm »
Czemu zakładasz że bez s80 czy vesperów nie da się na oly nic zrobić?pamiętam jak ja z comonem tallum blade składałem ludzi z s a teraz udaje mi się z fb bez sa składać kolesi w s80. Nie często ale zawsze. Zazwyczaj mam od 20 do 40 walk na oly więc coś muszę wygrywać a mam lol78 lev i a grade set + fb z 45 atri i bez sa :)
A w ktory miejscu to zalozylem? przeciez napisalem, ze w a grada chodzilem, tyle, ze widocznie na lunie nie ma takich noobow w s80 jak u was i ludzie sa na tyle zaradni by w commonach nie chodzic :)
Jeszcze niedawno Bula sie smial z goscia w avadonie na siege, to teraz chyba sie turla po podlodze ze smiechu :P
A feed jest wszedzie tylko pewnie poprostu jestes za malutki, by w tym uczestniczyc :)
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #127 dnia: Grudzień 16, 2009, 07:09:03 pm »
Bez sensu bo feed jest na kazdym serwerze i to tylko wybene klasy wchodza na open daggerzy/nukerzy/kamaele. Jak ktos cche hero na sws,bd,luczniku to na open raczej nie wejdzie bo trata punktow :P


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #128 dnia: Grudzień 17, 2009, 08:18:45 am »
Czemu zakładasz że bez s80 czy vesperów nie da się na oly nic zrobić?pamiętam jak ja z comonem tallum blade składałem ludzi z s a teraz udaje mi się z fb bez sa składać kolesi w s80. Nie często ale zawsze. Zazwyczaj mam od 20 do 40 walk na oly więc coś muszę wygrywać a mam lol78 lev i a grade set + fb z 45 atri i bez sa :)
A w ktory miejscu to zalozylem? przeciez napisalem, ze w a grada chodzilem, tyle, ze widocznie na lunie nie ma takich noobow w s80 jak u was i ludzie sa na tyle zaradni by w commonach nie chodzic :)
Jeszcze niedawno Bula sie smial z goscia w avadonie na siege, to teraz chyba sie turla po podlodze ze smiechu :P
A feed jest wszedzie tylko pewnie poprostu jestes za malutki, by w tym uczestniczyc :)


wiesz może i jestem za malutki i może grają same nuby u nas ze mną na czele co nie znaczy że poza kilkoma klasami jak napisał owek jest perma feed. Teraz prawie wszytkie klasy nadają się do latania na oly :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #129 dnia: Grudzień 17, 2009, 08:34:43 am »
wiesz może i jestem za malutki i może grają same nuby u nas ze mną na czele co nie znaczy że poza kilkoma klasami jak napisał owek jest perma feed. Teraz prawie wszytkie klasy nadają się do latania na oly :)
Malutki nie mialo na celu zadnej obrazy, a jedynie wskazanie Ci tego, ze byc moze nie uczestniczych w tych oly na takich zasadach ja aktualni hero, bo feed to normalne zjawisko i wystarczy dobra organizacja by kazde nubiszcze zostalo hero.
A jezeli piszesz, ze bedac w commonach na oly wygrywales z S80 to sorry, ale walczyles z idiota.
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #130 dnia: Grudzień 17, 2009, 08:46:48 am »
nie napisałem że jestem w comonach i w nich wygrywam z s80. co do nuba to wiesz ta kronika to papier kamień nozyce. Są klasy z którymi łatwiej jednym a z innymi trudniej.

zerk>nuker
ja>zerk
nuker>mnie

taki przykład :)

zresztą oly farmerami są u nas bish i ee :) trance na +20 2 czy 3 am z agu nukiem masaa talizmanów i full epici :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2009, 10:50:32 am wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #131 dnia: Grudzień 17, 2009, 11:05:08 am »
nie napisałem że jestem w comonach i w nich wygrywam z s80.

ja tez nic takiego nie "zalozylem":

Czemu zakładasz że bez s80 czy vesperów nie da się na oly nic zrobić?

a jednak napisales jak bym to napisal

Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #132 dnia: Grudzień 17, 2009, 11:09:22 am »
A jezeli piszesz, ze bedac w commonach na oly wygrywales z S80 to sorry, ale walczyles z idiota.

to albo ja nie umiem czytać albo ty nie pamiętasz co piszesz :D
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #133 dnia: Grudzień 17, 2009, 12:20:01 pm »
mysle, ze to pierwsze
po pierwsze nie wiem co ma moja wypowiedz do twojej, a po drugie zobacz date twojej i mojej wypowiedzi, bo na potwierdzenie swojej wypowiedzi cytujesz moja wypowiedz ktora w chwili napisania przez Ciebie :

Czemu zakładasz że bez s80 czy vesperów nie da się na oly nic zrobić?

w ogóle nie istniala, wiec przestan trollowac
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #134 dnia: Styczeń 10, 2010, 11:48:38 pm »
Co sie stało, ze DA i jego ally nie maja zamku ?
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #135 dnia: Styczeń 10, 2010, 11:58:41 pm »
maja:

Oren Castle
Controlled by: Pff
Tax Rate: 15%
Next Siege: Jan 17 2010 01:00PM

ostatnio mielismy Girna i Goddart co uniemozliwilo wziecie zamku na glowny klan

80% serwa to T, ktos sie zglosi to biora i chyba wszyscy na yoja zapieprzaja ;) , a jedyny przeciwnik to nasze ally i war, przy czym war troche ostatnio odposcil/ma jakies klopoty i malo ich widac, niemniej nie narzekamy i swoje robimy

ale kombinuj dalej ;P

ps. jak tam na ruoffie? jakies szczegolen osiagniecia?, czy bez bota za ciezko?
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #136 dnia: Styczeń 11, 2010, 08:37:37 am »
Hahaha kardziu, ty nawet nie wiesz co się na serwerze dzieje. WAR botuje na potęgę bo inaczej nie są w stanie nic zrobić. Jak już się wybotują to pewnie dojdą do T - to jedyna szansa na epiki.

Mscici3l żałuj, że nie widziałeś ostatniego TW/siege. lolDA pokazało klasę  :) :) :). Oczywiście to wszystko zmowa wstrętnych sowietów i boterów, którzy nie umieją grać legith. Uwzięli się na biednych polaczków. DA już też jest wspomnieniem tego co było kiedyś. maSacred przeskoczyło ich już dość dawno.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #137 dnia: Styczeń 11, 2010, 09:50:54 am »
@Siema Astil
Wiem co mogło sie dziac na siege/TW ^^

Kard nam na ruoffie idzie swietnie, chociaz do expa bot by sie przydal bo klepac te moby to maaasakra...
Ale nie jest tak zle z expem bo w fogu jak treinujemy kilka salek co chwile to szybko idzie ;)
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #138 dnia: Styczeń 11, 2010, 10:21:44 am »
comfirme :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #139 dnia: Styczeń 11, 2010, 10:32:26 am »
Wiem co mogło sie dziac na siege/TW ^^
nie wiem co ten troll wypisuje, bo nie widze, ale jedno jest pewne - pieprzy totalnie od rzeczy, bo i skad ma wiedziec co sie dzieje na Lunie jak tu nie gra
a TW na Lunie nie ma, kazdy robi q i koniec, czasami jaks tam mala bitaka pod forteca o katapulte i tyle, niemniej siege sa dosc ciekawe

Kard nam na ruoffie idzie swietnie, chociaz do expa bot by sie przydal bo klepac te moby to maaasakra...
Ale nie jest tak zle z expem bo w fogu jak treinujemy kilka salek co chwile to szybko idzie ;)
no to gratuluje... expa na FOG ;P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2010, 10:36:04 am wysłana przez Kard »
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #140 dnia: Styczeń 11, 2010, 11:13:21 am »
Wiem co mogło sie dziac na siege/TW ^^
nie wiem co ten troll wypisuje, bo nie widze, ale jedno jest pewne - pieprzy totalnie od rzeczy, bo i skad ma wiedziec co sie dzieje na Lunie jak tu nie gra
a TW na Lunie nie ma, kazdy robi q i koniec, czasami jaks tam mala bitaka pod forteca o katapulte i tyle, niemniej siege sa dosc ciekawe

Kard nam na ruoffie idzie swietnie, chociaz do expa bot by sie przydal bo klepac te moby to maaasakra...
Ale nie jest tak zle z expem bo w fogu jak treinujemy kilka salek co chwile to szybko idzie ;)
no to gratuluje... expa na FOG ;P

Kard mysle ze astil wie co sie dzieje na lunie i zapewniam Cie, ze on tam gra ;)

Kard a jezeli to ma byc przytyk z expem na FOG to Ci powiem ze tam jest super kox dla pt magow ;P
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #141 dnia: Styczeń 11, 2010, 11:15:50 am »
a TW na Lunie nie ma, kazdy robi q i koniec, czasami jaks tam mala bitaka pod forteca o katapulte i tyle, niemniej siege sa dosc ciekawe

Taa emo kardzio gra w tibie ale pewnie od pozostałości DA wie co się dzieje. Ciołki idą w czasie TW na oly (jak są sami to można coś wygrać :)) albo leżą pod zamkami i fame zbierają. Na siege WAR coś próbował ale jeszcze muszą sporo się wybotować i zebrać dużo więcej ludzi żeby cokolwiek namieszać.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #142 dnia: Styczeń 11, 2010, 11:48:50 am »
Kard mysle ze astil wie co sie dzieje na lunie i zapewniam Cie, ze on tam gra ;)
zapewniam cie, ze nie ma pojecia co sie tam dziej nawet jezeli gra, ale skoro masz takiego swietnego informatora na lunie, to po ch. sie na forum pytasz?, przeciez mozesz na pm., niemniej wspolczuje ci takich znajomych

Kard a jezeli to ma byc przytyk z expem na FOG to Ci powiem ze tam jest super kox dla pt magow ;P
wyobraz sobie, ze wiem gdzie nasi magowie expia, ale bardziej przytyk byl pod to, ze poprosilem cie o informacje o waszych sukcesach, a wedlug twojej odpowiedzi wyglada na to, ze waszym sukcesem jest exp na FoG, dla ludzi ktorzy brzydza sie expem w L2 (o ironio)
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #143 dnia: Styczeń 11, 2010, 12:05:59 pm »
O zgrozo uczen przerosł mistrza...Astil mozesz byc dumny ^^

Kard wiesz co?...taki kozak jestes, taki flamer a powiedz co ty osiagnales po miesiacu gry na offie ?
Mysle ze po miesiacu gry exp w fog, sprzet i lvl ktore to umozliwiaja jest sukcesem.
Aaaa no i oczywiscie full buff const pt, ktore juz zlozylismy.
tak dla porownania: tobie zajelo to rok ? poltora ?
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: -2

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #144 dnia: Styczeń 11, 2010, 12:16:49 pm »
tak gwoli scislosci to juz prawie 2 miechy bez kilku dni ;)

Astillia non factorze czemu ty sie tutaj w ogole jeszcze wypowiadasz, wszyscy wiedza ze w grze jestes nikim wiec koncz wasc wstydu oszczedz selfownatorze
Ganymede lvl 82 Mystic Muse
Proud member of DeathAdders clan on Luna server


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #145 dnia: Styczeń 11, 2010, 12:22:01 pm »
Hehehe on do tej pory nic nie osiągnął. Wyłącznie umie płakać jacy to ruscy są źli. Botują i mają wyższe lvl, lepszy sprzęt itd. Teraz się podczepili pod WAR bo samemu mieli problem z wyjściem z miasta. Nie przeszkadza im nawet, że WAR to w większości perma bot. Jak się wybotują to kopną maSacred i DA w dupę i dołączą do T bo nie będą chcieli strzelić epic faila jak suhy i reszta.
Mscici3l to jest gadka z emo, który nie ma argumentów. Lolklan mu się rozpada a że dodatkowo Luna zdycha to szanse na jakąkolwiek walkę z T są bardzo małe. I fakt - wie, gdzie magowie expią. Usiłują bić na dino jak nikomu się nie chce tam pójść i ich wybić.

Gany ciołku nie zabieraj głosu bo po twoich ostatnich popisach cały serwer miał radochę przez kilka dni. Lepszy od ciebie jest tylko Gaav, który dostaje łomot na oly od WC w Sgrade  :D :D :D.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #146 dnia: Styczeń 11, 2010, 12:33:06 pm »
Kard wiesz co?...taki kozak jestes, taki flamer a powiedz co ty osiagnales po miesiacu gry na offie ?
Mysle ze po miesiacu gry exp w fog, sprzet i lvl ktore to umozliwiaja jest sukcesem.
Aaaa no i oczywiscie full buff const pt, ktore juz zlozylismy.
tak dla porownania: tobie zajelo to rok ? poltora ?
Misiu nie ja zaczynam tematy we flame tylko Ty, wiec sie troche zastanow...

Rozumiem, ze dla ciebie zlozenie conast i exp w FoG to sukces, ale jesli juz masz takie zajebiste const, z takim sprzetem i mozliwoscia expa w FoG, to ogranicze sie do expa to jak dla mnie slabiutko.
A jesli chodzi o porownania, to sie zastanow, jak ja zaczynalem, to nie bylo vita, nie bylo bufow do 76, nie bylo darmowych TP i jeszcze wielu innych rzeczy, tym bardziej serwera gdzie xp jest x2.
Co do const to w L2 mam je wlasciwie od 20 lvl, bo sam to moze z pare h biegalem, glownie by zbic pk albo zrobic q na pk.
A prawda jest taka, ze na Lunie nie daliscie rady i poprostu przegraliscie, a teraz pozostala wam (tak Tobie jak i podobnym Astili plebanom) jakas fobia na punkcie DA, a z porazka trzeba umiec sie pogodzic ;)
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #147 dnia: Styczeń 11, 2010, 12:41:23 pm »
Ho ho ho
Ja juz tu nie wchodze bo z kardem nie ma sensu w ogole rozmawiac :D
Napisalem w flame bo po co mialem zakladac nowy temat i pytac jak tam siege...
Tak mozesz sobie mowic ze to ja przegralem na Lunie ^^
Jeszcze tak na koniec napisz mi prosze co rozumiesz pod pojeciem suksces w l2, jak ty rozumiesz sukces 1 pt, bo rozumiem ze o takie osiagniecia mnie pytales.
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • Banned
  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: -5

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #148 dnia: Styczeń 11, 2010, 12:49:35 pm »
Sukces kardzia to znaczy łomot od wszystkich i naśmiewanie się całego serwera z lolDA dzięki hero czatowi.
Ciekawe, że z WAR czy maSacerd się tak nie śmieją, mimo że to dużo większe klany od DA. Może przez wybitne osobistości pokroju suhego, kardzia, ganymendy czy gaava  :D :D :D.
Na koniec pragnę podkreślić, ze jesteśmy klanem który nie używa botów! Dla osób z nich korzystających nie ma u nas miejsca. Cenimy grę z żywymi ludźmi, którzy biorą z gry wszystko co oferuje tj. pve, pvp, community.
gdzie ta ciemnote wciskamy, ze jestesmy legit?


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Kolejny taki sam flame o DA....
« Odpowiedź #149 dnia: Styczeń 11, 2010, 01:03:30 pm »
Kard piszesz że Astilia i Mściciel to trole ale gdyby oni tu nic nie pisali to nie było by nowych postów w dziale Luny a tak się coś dzieje no chyba że liczycie że zostaniecie jedynym klanie na tym serwerze i zgasicie światło :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!