Witaj
Gość

Wątek: CP{61-71Lvls} LF EE/SE  (Przeczytany 39405 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: DRAMA Queens PT 20-24 GMT+1 Start [20.05/01.06] LF SH
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 10, 2011, 11:47:57 am »
hahaha kolejne glupoty jakie wypisuje Alarion jakby kiedykolwiek mial stycznosc z party magow wieksza niz na screenshocie , w teori oczywiscie masz racje ALE:

teraz pvp u magow jest bardzo szybkie - albo my wyglebimy albo oni najczesciej pvp 9vs9 konczy sie po 2-3min , to nie jest pvp melee ktore trwac moze bardzo dlugo - tutaj mana burny nie sa tak wazne bo operujemy duzo wiekszym damage niz melee.
najgorszy przeciwnik party lukow? no niezbyt , my juz sie nauczylismy ze przciwko takiemu party w pierwszej kolejnosci sciaga sie arbe a nie healera i wtedy juz jest z gorki (bez real target luki juz nie maja tak kolorowo) a prahnah nawet jak jest odpalone to nie trwa wiecznie a 4 nukow na enli z ud od judi i potem na impulsie bijacych ten sam target sklada tak samo szybko z 3k mdefa jak z 1k.

poza tym jak skladacie party nukow to podstawowy sklad faktycznie sps/sh/nekro a na 4 dd dalbym drugiego nekro albo judicatora (ale trzeba miec za duze zaparcie tak jak qquentim zeby dobic kamalola do judi - my na szczescie judi mamy i on daje zajebiaszczego kopa party) lub soulhounda. tank to marnotrawienie slota - bd i sws u was beda agrowac.
retired


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: DRAMA Queens PT 20-24 GMT+1 Start [20.05/01.06] LF SH
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 10, 2011, 01:59:04 pm »
Tank spełnia swoją rolę jeśli jest ogar. To żadne marnowanie slota .


Odp: DRAMA Queens PT 20-24 GMT+1 Start [20.05/01.06] LF SH
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 10, 2011, 03:20:52 pm »
Jeśli jest ogar SWS i BD - jest to marnowanie slota.


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: DRAMA Queens PT 20-24 GMT+1 Start [20.05/01.06] LF SH
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 10, 2011, 06:35:43 pm »
Sprowadzanie roli tanka do lockowania targetów to chyba nieporozumienie. nie spieram się jednak bo i po co?


  • Wiadomości: 179

  • Pochwał: 0

Odp: DRAMA Queens PT 20-24 GMT+1 Start [20.05/01.06] LF SH
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 10, 2011, 07:07:01 pm »
TK jest spoko, ale chyba i tak bym wolal drugiego ee/se.
Lancer: Gildus Cardi81 - retired
VH:  Cardi -> Aeore Healer - retired
Innova EU off: bored :P
Cardi 4evah


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: DRAMA Queens PT 20-24 GMT+1 Start [20.05/01.06] LF SH
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 10, 2011, 07:07:49 pm »
hahaha kolejne glupoty jakie wypisuje Alarion jakby kiedykolwiek mial stycznosc z party magow wieksza niz na screenshocie

Nie musze grac nukerem, ani w constans nukow, zeby moc sie wypowiadac o nich, tak samo jak nie musze grac kazdym DD-kiem (a gram tylko cardim) zeby wiedziec jaki config potrzebuje nasze party. Moja stycznoscia sa opinie wieeelu osob, ktore tymi postaciami graly bardzo dlugo. Glupoty sa twoje, jak gadales o WC-ku z lukiem itd.



 , w teori oczywiscie masz racje ALE:

teraz pvp u magow jest bardzo szybkie - albo my wyglebimy albo oni najczesciej pvp 9vs9 konczy sie po 2-3min , to nie jest pvp melee ktore trwac moze bardzo dlugo - tutaj mana burny nie sa tak wazne bo operujemy duzo wiekszym damage niz melee.
najgorszy przeciwnik party lukow? no niezbyt , my juz sie nauczylismy ze przciwko takiemu party w pierwszej kolejnosci sciaga sie arbe a nie healera i wtedy juz jest z gorki (bez real target luki juz nie maja tak kolorowo) a prahnah nawet jak jest odpalone to nie trwa wiecznie a 4 nukow na enli z ud od judi i potem na impulsie bijacych ten sam target sklada tak samo szybko z 3k mdefa jak z 1k.

poza tym jak skladacie party nukow to podstawowy sklad faktycznie sps/sh/nekro a na 4 dd dalbym drugiego nekro albo judicatora (ale trzeba miec za duze zaparcie tak jak qquentim zeby dobic kamalola do judi - my na szczescie judi mamy i on daje -_-' kopa party) lub soulhounda. tank to marnotrawienie slota - bd i sws u was beda agrowac.

PvP jest szybkie, jak sie walczy jeszcze na waszym poziomie (ile z was ma Vesper nobles lub vorpal z full resistem, dokrecone skille, bronie boffesa z 300 atri itd?). Nie mowie, ze my to wszystko mamy (bo zaraz odbierzesz to jako obraze), ale prawda taka, ze poki to nie bedzie u was norma, to pvp beda takie jak piszesz.

Dla obalenia twojej teorii i szybkosci PvP nukow podam przyklad z turnieju na ru ofie, gdzie w finale walyczlo nuker pt vs archer pt. (na youtube jest nawet) Czy to bylo dla ciebie krotkie pvp? A teraz zamilknij z takimi tekstami, jezeli mowisz jzu o end game.

Co do configu pt, to ten jaki potwierdzilem, to config wielu topowych party magow (nie powiedzial ze jedyny) i jak masz zamiar dalej brnac z tymi swoimi glopotami to poczekaj na opinie innych osob, albo linki ktore ci oni podadza niedlugo zapewne...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: DRAMA Queens PT 20-24 GMT+1 Start [20.05/01.06] LF SH
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 10, 2011, 08:39:10 pm »
Dobra nie ważne
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2011, 10:52:24 pm wysłana przez HellSign »
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: DRAMA Queens PT 20-24 GMT+1 Start [20.05/01.06] Consta FULL
« Odpowiedź #82 dnia: Maj 10, 2011, 11:17:10 pm »
AmberEye ma wara z całym serwer lol?
obecnie
zawsze miało war z całym serwerem, również na Bartz
jesteś fanboyem AE? :>
nie, zawsze nie mialo wara z calym serwerem
loled... grałeś na Bartz czy usłyszałeś od "znajomego"??
wojny były i z Novą, i Enmity, i TD i wieloma innymi... nie wiem jak teraz ale na Bartz lepszych/liczniejszych klanów nie było

EDIT:
zawsze miało war z całym serwerem, również na Bartz
jesteś fanboyem AE? :>
w szczegolnosci jak na filmikach PR klikal attack i skile  z paska myszka :D
a co to ma do ilości warów AE? :>
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2011, 11:23:25 pm wysłana przez DeepInside »
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: DRAMA Queens PT 20-24 GMT+1 Start [20.05/01.06] LF SH
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 11, 2011, 02:07:10 am »
Dla obalenia twojej teorii i szybkosci PvP nukow podam przyklad z turnieju na ru ofie, gdzie w finale walyczlo nuker pt vs archer pt. (na youtube jest nawet) Czy to bylo dla ciebie krotkie pvp? A teraz zamilknij z takimi tekstami, jezeli mowisz jzu o end game.

Analion kmiocie barowy zapomniales ze nie kazde party jest takie jak twoje czy nawet z tego finalu. Nie kazdy moze sobie pozwolic na spam ghp, czy obecnosc hero. Wiemy ze wiesz o konfiguracjach party wszystko najlepiej, i ze twoje party jest jedno z top na serwerze ale sprobuj na ta sytuacje popatrzec oczami szaraczkow.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: DRAMA Queens PT 20-24 GMT+1 Start [20.05/01.06] Consta FULL
« Odpowiedź #84 dnia: Maj 11, 2011, 07:17:00 am »
Co do SH to ja bym wolał zamiast jego SPS lub sorca macie wtedy 2 cancela :) i oczywiście 2 rechargerów nad tym bym się w ogóle nie zastanawiał, można by było spróbować wziąć 2 BP i jeden weźmie recharge (nie mówię że to dobry pomysł bo nie testowałem) .
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: DRAMA Queens PT 20-24 GMT+1 Start [20.05/01.06] Consta FULL
« Odpowiedź #85 dnia: Maj 11, 2011, 07:23:41 am »
Neural SH to main dd :) wiec warto miec

Nie musze grac nukerem, ani w constans nukow, zeby moc sie wypowiadac o nich,
wiec nie AlarionAxom tylko AlarionWikipedia

Moja stycznoscia sa opinie wieeelu osob, ktore tymi postaciami graly bardzo dlugo.
moze wymien kilku nukerow albo lucznikow ktorych znasz i ktorzy grali tymi postaciami bardzo dlugo .... hmmm ciekawe kto mial HE81 i STS85 na offie
Glupoty sa twoje, jak gadales o WC-ku z lukiem itd.
mhehehe rly znajdz se nowy argument

PvP jest szybkie, jak sie walczy jeszcze na waszym poziomie (ile z was ma Vesper nobles lub vorpal z full resistem, dokrecone skille, bronie boffesa z 300 atri itd?). Nie mowie, ze my to wszystko mamy (bo zaraz odbierzesz to jako obraze), ale prawda taka, ze poki to nie bedzie u was norma, to pvp beda takie jak piszesz.
i to pisze osoba ktora mowila ze sprzet nie jest potrzebny do rownego pvp i ze liczy sie tylko skill i na vespery mozna wjezdzac w tallumie? ze farma, suby i epiki nie daja przewagi? plz moze nie mamy setow 1800atr ale bronie u nas 300 maja wszyscy, vorpale beda tylko zeby lvl byl

Dla obalenia twojej teorii i szybkosci PvP nukow podam przyklad z turnieju na ru ofie, gdzie w finale walyczlo nuker pt vs archer pt. (na youtube jest nawet) Czy to bylo dla ciebie krotkie pvp? A teraz zamilknij z takimi tekstami, jezeli mowisz jzu o end game.
no to sie popisales... fantastyczne porownanie - topowe party z serwerow ktore stoja chyba dluzej niz Luna na ofie z hero i latarkami w skladzie , sorki ale na spotach gdzie bijemy takie koksy nie przychodza a jak wbijemy sie na spoty gdzie koksaja to moze bedziemy w podobnym sprzecie. Jezeli ty sie sugerujesz takimi filmami w tworzeniu swoich utopijnych opinii to faktycznie tylko pogratulowac - wyslij mejla Lepperowi bo chyba widze Twoja przyszlosc

Co do configu pt, to ten jaki potwierdzilem, to config wielu topowych party magow (nie powiedzial ze jedyny) i jak masz zamiar dalej brnac z tymi swoimi glopotami to poczekaj na opinie innych osob, albo linki ktore ci oni podadza niedlugo zapewne...
czekam z niecierpliwoscia
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2011, 07:37:11 am wysłana przez Vraghor »
retired


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: DRAMA Queens PT 20-24 GMT+1 Start [20.05/01.06] Consta FULL
« Odpowiedź #86 dnia: Maj 11, 2011, 07:33:15 am »
Ja patrze pod end game :) ale faktycznie ostatnio jakiś SH mi jebutnoł za 3 i poprawił za 7k :D ale ja patrze np na coś takiego na party magów biegnie na zelocie zielony tyrek wtedy idzie assit na tyrka z cancela owszem ma sporo resita na cancela ale jak zelota usunie to będzie nie fajnie ;) no to jest raczej po end game bo faktycznie party na party na lvl powiedzmy 80 - 83 to wygrywa dmg ale potem jak wszyscy maja w ciul resita birzu wysoko enchantowane to trwa i wtedy 2 cancele potrafią uprzykrzyć życie bardziej niż ten sh:)
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: DRAMA Queens PT 20-24 GMT+1 Start [20.05/01.06] Consta FULL
« Odpowiedź #87 dnia: Maj 11, 2011, 07:40:28 am »
Ja patrze pod end game :) ale faktycznie ostatnio jakiś SH mi -_-'ł za 3 i poprawił za 7k :D ale ja patrze np na coś takiego na party magów biegnie na zelocie zielony tyrek wtedy idzie assit na tyrka z cancela owszem ma sporo resita na cancela ale jak zelota usunie to będzie nie fajnie ;) no to jest raczej po end game bo faktycznie party na party na lvl powiedzmy 80 - 83 to wygrywa dmg ale potem jak wszyscy maja w ciul resita birzu wysoko enchantowane to trwa i wtedy 2 cancele potrafią uprzykrzyć życie bardziej niż ten sh:)
czy ja wiem... cancel przy dobrym secie bizu ciezko wchodzi to juz wolalbym miec kurczako-kradzieja w tej sytuacji, tyrka na zealocie wolalbym jednak zanukowac - nawet z 10k cp i 15k zycia nie wytrzyma 2-3 rund po 1 targecie od 3-4 nukow szczegolnie jak gloom siadzie. Lepszy martwy tyrek niz zywy zcancelowany :p
retired


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: DRAMA Queens PT 20-24 GMT+1 Start [20.05/01.06] Consta FULL
« Odpowiedź #88 dnia: Maj 11, 2011, 08:01:24 am »
Martwego tyrka da się resnąć :) a zelota nie odpali drugi raz :) ostatnio jak się biejemy z nukami to nie biją tyrków tylko mnie i iithera :) biją to stanowcze za dużo powiedziane w sumie vort slug i po biciu :D
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: DRAMA Queens PT 20-24 GMT+1 Start [20.05/01.06] Consta FULL
« Odpowiedź #89 dnia: Maj 11, 2011, 08:46:56 am »

czy ja wiem... cancel przy dobrym secie bizu ciezko wchodzi to juz wolalbym miec kurczako-kradzieja w tej sytuacji, tyrka na zealocie wolalbym jednak zanukowac - nawet z 10k cp i 15k zycia nie wytrzyma 2-3 rund po 1 targecie od 3-4 nukow szczegolnie jak gloom siadzie. Lepszy martwy tyrek niz zywy zcancelowany :p
[/quote]

Od kiedy landrate cancela zalezy od mdef? Coś przespałem?- bo faktycznie gram mniej niż kiedyś.Dp party nukerów można dodać któregoś z elf summonerów i tez bedzie ok jesli party gra dobrze i ma w miare normal sprzet. Configi party wbrew pozorom nie są sztywne, trzeba jednak po prostu miec live ludzi a nie stado boxów do farmienia inst.


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: DRAMA Queens PT 20-24 GMT+1 Start [20.05/01.06] Consta FULL
« Odpowiedź #90 dnia: Maj 11, 2011, 01:45:07 pm »
Tak ja wiem najlepiej wezmę 2 biszopów, 2 rechargerów, summonera a moby to będzie Necro bił.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: DRAMA Queens PT 20-24 GMT+1 Start [20.05/01.06] Consta FULL
« Odpowiedź #91 dnia: Maj 11, 2011, 02:20:01 pm »
Moze moja opinia nie jest w zaden sposob miarodajna bo sam gram judim, a wiadomo ze kazdy chwali swoje, ale imo wlasnie judi ma duzo wiecej do zaoferowania niz 2xEE. Drugi ee to przedewszystkim recharge i rez. Mas invo to imba skill, do tego kilka brezow w kieszeni i smialo zastepujemy ee, a przeciez judi nie tylko to ma do zaoferowania. Jedyny problem to wyexpic to do 80, a nie kazdy jest skrzywiony od urodzenia zeby grac ostatnia subka jako mainem.

Kon to imo strata slota, zwlaszcza na pvp. Mimo to przez pewien czas mielismy w party konia inspektora necro i spsa. W takim skladzie bicie bosow to poprostu bajka. Judi wykorzystuje w ten sposob caly swoj potencjal. To co robi kon 83+ na apetycie z bosem na ktorym siedzi spite (inspektorowy Critical Wound), to jest masakra, sporo tez pomozemy final form'em. Gdy apetyt sie konczy odpalam magic impulsa i magowie dokanczaja robote.

drugi bish imo tez jest bardzo dobrym pomyslem, ale jakos moje party nie podziela tego zdania. :(  .i.

HellSign: z tego co wiem to istnieja party ktore maja w swoim skladzie tylko 2 nukow (w tym jeden z nich to oczywiscie nekro) i naprawde daja rade. Jest wiele konfiguracji i kazda z nich jest dobra, z tym ze jedna do pvp, druga na farme aoe, a trzecia jeszcze do czegos innego.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: DRAMA Queens PT 20-24 GMT+1 Start [20.05/01.06] Consta FULL
« Odpowiedź #92 dnia: Maj 11, 2011, 02:50:46 pm »
Martwego tyrka da się resnąć :) a zelota nie odpali drugi raz :) ostatnio jak się biejemy z nukami to nie biją tyrków tylko mnie i iithera :) biją to stanowcze za dużo powiedziane w sumie vort slug i po biciu :D

chyba snisz ... kryty za 7k sie nie licza:) najwiekszy dmg zadaje sh/sorc  ale do tego trzeba miec bardzo mocne party w innym przypadku mozna go wyspamowac cp potkami. Imho takiego tyrka dowalic zanim dobiegnie to jedynie cancelem full assistem. Samymi nukami to raczej juz ciezko zalezy od mdefa ale raczej daje wam gwarancje ze "Nosek" zawsze dobiegnie :P


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: DRAMA Queens PT 20-24 GMT+1 Start [20.05/01.06] Consta FULL
« Odpowiedź #93 dnia: Maj 11, 2011, 04:42:50 pm »
razparuk mialem na mysli jewele z rezistem na mental ataki - zakladam ze cancel jest wlasnie mental atakiem, wiem po sobie ze wlozenie zakena i fryty dalo sporo wiekszy landrate moich debufow
retired


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: DRAMA Queens PT 20-24 GMT+1 Start [20.05/01.06] Consta FULL
« Odpowiedź #94 dnia: Maj 11, 2011, 10:16:17 pm »
Ja imo mogę mieć DPS, bo co nam z canceli jak dmg będzie zaspamowany healem, albo co gorsza potkami.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: DRAMA Queens PT 20-24 GMT+1 Start [20.05/01.06] Consta FULL
« Odpowiedź #95 dnia: Maj 11, 2011, 11:14:24 pm »
razparuk mialem na mysli jewele z rezistem na mental ataki - zakladam ze cancel jest wlasnie mental atakiem, wiem po sobie ze wlozenie zakena i fryty dalo sporo wiekszy landrate moich debufow
Cancel NIE JEST mental atakiem, to "lift buff" cokolwiek to znaczy. tak przynajmniej było na bank do HB , czy zmienili coś nie śledze już tego tak jak kiedys :)


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: DRAMA Queens PT 20-24 GMT+1 Start [20.05/01.06] Consta FULL
« Odpowiedź #96 dnia: Maj 11, 2011, 11:18:05 pm »
zapytajcie orlok'a :P

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: DRAMA Queens PT 20-24 GMT+1 Start [20.05/01.06] Consta FULL
« Odpowiedź #97 dnia: Maj 11, 2011, 11:46:34 pm »
zakladam ze cancel jest wlasnie mental atakiem

nawet grajac wckiem miales buff na resist cancela  i o nim nie wiedziales? oj pobladziles bracie orku


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: DRAMA Queens PT 20-24 GMT+1 Start [20.05/01.06] Consta FULL
« Odpowiedź #98 dnia: Maj 12, 2011, 09:53:20 pm »
Dobrze 2 osoby wyrzucone z Consta i zastąpione.
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2011, 09:21:46 pm wysłana przez HellSign »
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: DRAMA Queens PT 20-24 GMT+1 Start [20.05/01.06] Consta FULL
« Odpowiedź #99 dnia: Maj 13, 2011, 10:17:21 pm »
LF 2os do CP 19/20 - 24 GMT+1

GG: 13469425
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2011, 11:20:07 pm wysłana przez HellSign »
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON