Witaj
Gość

Wątek: f2p  (Przeczytany 117173 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: f2p
« Odpowiedź #500 dnia: Listopad 09, 2011, 11:18:53 pm »
CoD MW 3 > Bf 3 ! True story..


Wracając... montezuma, po raz kolejny apeluje o czytanie ze zrozumieniem bo sedno jego zdania chyba ominąłeś..

"Przykładowo jak u nich w party meduse dostałeś to ci ee zdejmował zanim się zorientowałeś, że się ruszyć nie możesz."

czyli co, ee widzi debufy na tobie? ale haxior.

Udajesz prawda ? Udajesz.. przyznaj się.. Nikt nie jest tak.. dobra, udajesz nie ? Czy nadal nie rozumiesz sedna ?! Bożż...
Są ludzie i są taborety

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #501 dnia: Listopad 09, 2011, 11:28:44 pm »
ta. ukrzyzujcie go, zwyzywajcie bo sie pomylil, nie doczytal czy huj wie co. alfa i omegaaaaaaaaaaaaa


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #502 dnia: Listopad 09, 2011, 11:41:15 pm »
Zojka, jeżeli to pisałeś serio, to ci programy mózg wyprały już : (
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2011, 11:45:34 pm wysłana przez Alarion »
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: -2

  • Invalid Target
Odp: f2p
« Odpowiedź #503 dnia: Listopad 09, 2011, 11:55:22 pm »
Tak dla ścisłości to przykładowo na takim  Lancerze przed wprowadzeniem Frosta na programach trzecich jechała masa ludzi. Do tego stopnia, że kiedy poleciały tymczasowe bany to niektóre klany miały kłopot żeby wystawić CC na instancje :beksa:
 
cashed out


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: f2p
« Odpowiedź #504 dnia: Listopad 10, 2011, 12:12:26 am »
montezuma albo zfailował i udaje głupiego bo wstyd się przyznać do niektórych rzeczy (nie jest łatwo ;p wiem z autopsji) lub was troluje i się z was polewa, a niektórzy z was jak pelikany :*
po przeczytaniu kilku ostatnich jego postów odnoszę wrażenie, że raczej to drugie.

dziękuje dobranoc  :hu_6_1:


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #505 dnia: Listopad 10, 2011, 01:20:01 am »
po 2x "ale haxior" wyraznie widac, ze troluje, ale co tam, nikt sie nie domyslil


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: f2p
« Odpowiedź #506 dnia: Listopad 10, 2011, 06:58:03 am »
montezuma albo zfailował i udaje głupiego bo wstyd się przyznać do niektórych rzeczy (nie jest łatwo ;p wiem z autopsji) lub was troluje i się z was polewa, a niektórzy z was jak pelikany :*
po przeczytaniu kilku ostatnich jego postów odnoszę wrażenie, że raczej to drugie.

dziękuje dobranoc  :hu_6_1:

to drugie. Na forum powstało kółko wzajemnej adoracji i każdy kto ma ina opinie niż osoby z tego kółka jest automatycznie be i wszystko co on napisze jest be.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #507 dnia: Listopad 10, 2011, 08:10:15 am »
Trolowanie jest zabronione... 8)


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: f2p
« Odpowiedź #508 dnia: Listopad 10, 2011, 08:19:00 am »
Trolowanie jest zabronione... 8)

a co mam napisać jak gość plącze ze EE zdejmuje mu meduse zanim on napisze o tym na czacie? Oczywiście według niego to musiał zrobić jakiś scrypt a nie gracz, ponieważ nikt normalny nie gra z włączonym widokiem debuffow i używa purifity tylko wtedy kiedy zostanie o to poproszony. Jakby to zrobił EE na lancerze to by było "jaki to dobry gracza" jak na naia to "ale boter, musial mieć scrypt na to"
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2011, 08:24:16 am wysłana przez montezuma »
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #509 dnia: Listopad 10, 2011, 10:03:38 am »
Prosze cię montezuma, sam w to nie wierzysz.


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: f2p
« Odpowiedź #510 dnia: Listopad 10, 2011, 10:28:52 am »
To tak jak z Jasinn, do nikogo nie potrafiło dotrzeć, że gość ma poprostu refleks.


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: f2p
« Odpowiedź #511 dnia: Listopad 10, 2011, 10:30:50 am »
To tak jak z Jasinn, do nikogo nie potrafiło dotrzeć, że gość ma poprostu refleks.

Bo 90% graczy l2 to byli koreańscy pro-gamerzy w starcraft i mają aż taki dobry refleks...
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: f2p
« Odpowiedź #512 dnia: Listopad 10, 2011, 11:04:23 am »
podejrzenia uzasadnione, ale czy pojawiłyby się takie gdyby grał na ru offie?


  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: f2p
« Odpowiedź #513 dnia: Listopad 10, 2011, 11:33:03 am »
Więc może używanie programów trzecich jest w podobnym stopniu spotykane na naia/chronos jak na RU? No bez jaj, nikt nie mówi, że nie można mieć refleksu ale mało kto jedzie na RU a wielu jedzie na ncsoft west więc o czym tu dyskutować?
A może by wrócić na oficjal :)


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #514 dnia: Listopad 10, 2011, 03:11:38 pm »

Jak SH wpadnie na nowe serwery eu to masz jak w banku, że jeśli się da to na rangerze będą śmigać praktycznie wszyscy i to z takimi skryptami, że się w pale nie mieści. W takim party Bekz'a to były roboty, a nie gracze. Przykładowo jak u nich w party meduse dostałeś to ci ee zdejmował zanim się zorientowałeś, że się ruszyć nie możesz.

EE zdejmował medusa, ale haxior.

jaj ci zdejmował ułamek sekundy po tym jak ją dostałeś to raczej tak...
Poza tym byłem w SH to wiem jak to u nich od kuchni wyglądało.  Na forum temat "Ranger's scripts miał kilkadziesiąt stron. Miałeś rangera to wchodziłeś na forum i godzinami mogłeś przebierać w postach robiąc robota ze swojej postaci.
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2011, 03:23:39 pm wysłana przez iElth »
Elth - OldBoyz


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: f2p
« Odpowiedź #515 dnia: Listopad 10, 2011, 03:23:06 pm »

Jak SH wpadnie na nowe serwery eu to masz jak w banku, że jeśli się da to na rangerze będą śmigać praktycznie wszyscy i to z takimi skryptami, że się w pale nie mieści. W takim party Bekz'a to były roboty, a nie gracze. Przykładowo jak u nich w party meduse dostałeś to ci ee zdejmował zanim się zorientowałeś, że się ruszyć nie możesz.

EE zdejmował medusa, ale haxior.

jaj ci zdejmował ułamek sekundy po tym jak ją dostałeś to raczej tak...

ja potrafię nawet enemy zdejmować meduse, to jest haxior.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #516 dnia: Listopad 10, 2011, 03:23:42 pm »
Monte i tymi postami właśnie udowodniłeś że jednak ta pierwsza opcja jest bardziej prawidłowa.

Nikt by nikomu nie zarzucić programu gdyby raz czy dwa udało się ściągnąć meduzy szybciej niż można się zorientować ale jeżeli zdarza się to nagminnie to chyba nie będziesz brnąc z zaparte że jest to możliwe ?!
Ja rozumiem że można mieć inne zdanie ale w niektórych przypadkach nawet nie ma miejsca na dyskusje i daj się przekonać w odróżnieniu do niektórych że białe jest białe a czarne jest czarne :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2011, 06:14:46 pm wysłana przez r3ni »
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: f2p
« Odpowiedź #517 dnia: Listopad 10, 2011, 05:58:36 pm »
Hmm, jeżeli gość ściąga meduzę DOKŁADNIE w tym samym ułamku sekundy w którym wylądowała na którymś członków party no to chyba wniosek jest tylko jeden

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #518 dnia: Listopad 10, 2011, 06:47:20 pm »
Hmm, jeżeli gość ściąga meduzę DOKŁADNIE w tym samym ułamku sekundy w którym wylądowała na którymś członków party no to chyba wniosek jest tylko jeden

Nawet widziałem tego scrypta tylko zastanawiało mnie zawsze jak to może działać tak aby nie w***wiać użytkownika.  Trzeba by wprowadzić do tego solidną listę reguł i priorytetów bo inaczej takie coś byłoby tylko utrudnieniem. No ale jak ktoś lubi jak myśli i gra za niego program...
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2011, 06:49:02 pm wysłana przez iElth »
Elth - OldBoyz


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: f2p
« Odpowiedź #519 dnia: Listopad 10, 2011, 07:17:57 pm »
Hmm, jeżeli gość ściąga meduzę DOKŁADNIE w tym samym ułamku sekundy w którym wylądowała na którymś członków party no to chyba wniosek jest tylko jeden

Nawet widziałem tego scrypta tylko zastanawiało mnie zawsze jak to może działać tak aby nie w***wiać użytkownika.  Trzeba by wprowadzić do tego solidną listę reguł i priorytetów bo inaczej takie coś byłoby tylko utrudnieniem. No ale jak ktoś lubi jak myśli i gra za niego program...

nie przypominam sobie takiego scrypu. jakiś screen? Nawet jeżeli istnieje czy to oznacza ze każdy ee go używa? Czytając członków kółka wzajemnej adoracji to wychodź na to ze na naia jest 90% full auto botow. Nigdy nie pisałem ze na chronos/naia nie ma botów, nie ma rangera ale to co wy wypisujecie to jest całkowita bzdura. Są osoby które jeżeli coś mogą zautomatyzować, ale to są pojedyncze przypadki. Niestety dla was jedna osoba to cały serwer. Sam jestem w Sh wiec pewnie dla was moja postać to jest full bot a ja nie potrafię się nawet samodzielnie zalogować do gry, a 85lvl to musiałem botowac , jak wszyscy z ru off wiedza, nikt na naia nie gra samodzielnie.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: f2p
« Odpowiedź #520 dnia: Listopad 10, 2011, 07:39:01 pm »
Czyli mamy kółko wzajemnej adoracji aka ruoff > all
i
kółko legit playerów z NCWest aka naia > all

am aj rajt?  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #521 dnia: Listopad 10, 2011, 07:40:13 pm »
Dlatego 90% fanboyow chronosa i nai zrobi blad idac na te servery f2p gdzie botow jest ponad 60%. Swieze mieso dobre mieso, nie swieze trzeba wyrzucic. Najbardziej mnie dobije jak NCsoft i innova podpisza umowe o powszechnym uzyciu frosta na ru, eu i nc starym jako glowny program i wyrzuca game guarda.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: f2p
« Odpowiedź #522 dnia: Listopad 10, 2011, 07:43:46 pm »
Dlatego 90% fanboyow chronosa i nai zrobi blad idac na te servery f2p gdzie botow jest ponad 60%. Swieze mieso dobre mieso, nie swieze trzeba wyrzucic. Najbardziej mnie dobije jak NCsoft i innova podpisza umowe o powszechnym uzyciu frosta na ru, eu i nc starym jako glowny program i wyrzuca game guarda.
lul woot?

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: f2p
« Odpowiedź #523 dnia: Listopad 10, 2011, 07:47:28 pm »
no plz - dwa lata temu sam wybotowalem sobie sts 85/75/75/75 a potem i tak nie dalo sie grac ani na oly ani na zadnym pvp bez rangera i wszyscy w klanie tego uzywali bez zadnych problemow, kazde forum klanowe ma dzial ze skryptami wiec nie wciskaj ciemnoty jakbys gadal z ludzmi ktorzy nigdy na ofie nie grali. Wiadomo ze hero w tych czasach to ludzie z najlepszymi skryptami (Ultras i reszta jego altow ktore wszystkie zostaly hero, party Masterow itp itd). BOT i RADAR to slowa na ofie nie budzace obrazy no chyba ze ktos odpala je zle skonfigurowane. Pierwszego dnia gdy dolaczylem jeszcze lucznikiem do klanu Fusion (najwiekszego wtedy na Franz) juz dostalem propozycje "wystawienia sie" z jakims party na noc na exp. I duzo sie nie zmienilo bo gralem przez 3 miesiace jakis czas temu w kilku klanach na Naia i wiem ze ludzie juz wybotowani nie ustawiaja trainow bo boja sie o bana ale ranger dzial bez problemow a jak go nie uzywasz to jestes "tym gorszym" lub "tym leżacym na glebie podczas pvp". Dlatego gracze na ofie wymarli.

Dlatego 90% fanboyow chronosa i nai zrobi blad idac na te servery f2p gdzie botow jest ponad 60%. Swieze mieso dobre mieso, nie swieze trzeba wyrzucic. Najbardziej mnie dobije jak NCsoft i innova podpisza umowe o powszechnym uzyciu frosta na ru, eu i nc starym jako glowny program i wyrzuca game guarda.
a ja wlasnie na to licze - FROST FTW!
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2011, 07:49:01 pm wysłana przez Vraghor »
retired


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #524 dnia: Listopad 10, 2011, 07:55:10 pm »
Monte ty chyba sam w to nie wierzysz i trolujesz tu jak gimnazjalista z neo  od babci.