Witaj
Gość

Wątek: Epic Phail  (Przeczytany 122781 razy)

  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #400 dnia: Kwiecień 19, 2011, 08:45:43 pm »
"Jestem Factorem , Leader Of HellGuards 7 years gaming community since 2003."

To juz wiekszymi faktorami sa tibijczycy, po tych waszych slowach, ze cisneliscie jakies ruskie koksy na theonline bylem pewien , ze bedziecie tworzyc jakis sensowny side, ale jak zwykle okazalo sie inaczej. Forumowi szczekacze, duzo mowia malo robia. Albo pogaduszki jak to niby bedziecie nas cisnac, po czym co sie okazalo : dickholding z drugim failem, quit lidera i stopped war, a przeciez wary rozdajecie pokolei.  Jak na razie na tym servie wszystkie forumowe polaczki zaczynajac od conami, az po felka odpadaja jak leszcze, a takie mieli zawsze wielkie mordy. Zobaczymy co bedzie dalej, utworzyl sie nowy klan z tego co widzialem, na razie sa chyba w powijakach, ale mozliwe ze w przyszlosci bedzie z nimi ciekawe pvp.


Uploaded with ImageShack.us


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #401 dnia: Kwiecień 19, 2011, 08:48:18 pm »
"forumowi szczekacze"

Ładnie nazwałeś tych napinaczy typu Ty Danny Archon i innych o których zapomniałem ale chyba mi to wybaczą
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2011, 09:05:36 pm wysłana przez Trinitty »


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #402 dnia: Kwiecień 19, 2011, 08:57:54 pm »
"Jestem Factorem , Leader Of HellGuards 7 years gaming community since 2003."

To juz wiekszymi faktorami sa tibijczycy, po tych waszych slowach, ze cisneliscie jakies ruskie koksy na theonline bylem pewien , ze bedziecie tworzyc jakis sensowny side, ale jak zwykle okazalo sie inaczej. Forumowi szczekacze, duzo mowia malo robia. Albo pogaduszki jak to niby bedziecie nas cisnac, po czym co sie okazalo : dickholding z drugim failem, quit lidera i stopped war, a przeciez wary rozdajecie pokolei.  Jak na razie na tym servie wszystkie forumowe polaczki zaczynajac od conami, az po felka odpadaja jak leszcze, a takie mieli zawsze wielkie mordy. Zobaczymy co bedzie dalej, utworzyl sie nowy klan z tego co widzialem, na razie sa chyba w powijakach, ale mozliwe ze w przyszlosci bedzie z nimi ciekawe pvp.

Zapomniałeś siebie dopisać do listy forumowych napinaczy :(
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #403 dnia: Kwiecień 19, 2011, 09:14:04 pm »
Cytuj
"forumowi szczekacze"

Ładnie nazwałeś tych napinaczy typu Ty Danny Archon i innych o których zapomniałem ale chyba mi to wybaczą

napinacz? jakoś ja nigdzie nie pisałem, że jestem pr0 mastah z ruskich serwerów i jadę wszystko etc.
Nie daję pr0 frapsów i ss , gdzie pokazane jest pvp w early state serwera, gdzie nukerzy -> reszta i liczy się to kto więcej gra / dotuje.
Sensowne pvp to jest gdzieś po miesiącu, gdzie balans się wyrównuje.


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #404 dnia: Kwiecień 19, 2011, 09:15:15 pm »
no no trzeba mieć ogar klan, żeby w 3x więcej ludzi zostać pojechanym przez innych.


pomijam fakt, że tam było 1pt łuków, 2dd i 1pt magów lol
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #405 dnia: Kwiecień 19, 2011, 09:19:43 pm »
co Ty do mnie mówisz? ja mówię o ogólnej sytuacji na serwerze, nie jakimś tam pvp z kimś tam.
Chodzi mi o to, że podniecacie się tym pvp jakby było czym. Każdy frag to chyba idzie fap za fapem
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2011, 09:21:22 pm wysłana przez ArchonQQ »


Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #406 dnia: Kwiecień 19, 2011, 09:56:39 pm »
To,że kilka osób z każdego klanu udziela się w tych Waszych śmiesznych kłótniach nie znaczy,że cały klan jest taki i ma o sobie takie mniemanie.
Nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka mówiąc HG a nawet inne klany,w każdym są takie osoby,zajmijmy się grą dla przyjemności,po bo co sobie skakać do gardeł na forum.
Było co było,90 % HG nie uważa się za jakichś faktorów,fakt moim indywidualnym zdaniem Felek za bardzo dawał się prowokować i niepotrzebnie brał udział na forum itp.
Liderem na EX okazał się nie najlepszym,ale jako osoba/gracz jest fajną osobą,myślę że się Felek nie obrazisz za to,byłeś za bardzo wybuchowy i te kłótnie na forum były niepotrzebne.
Teraz liderem jest Jigglypuff,wiele rzeczy się pewnie zmieni,myślę,że to była dobra zmiana bo już coś zaczęło się dziać.

Miłej gry chłopaki.


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #407 dnia: Kwiecień 19, 2011, 10:18:26 pm »
Cytat: LentroN
Zapomniałeś siebie dopisać do listy forumowych napinaczy :(

Zapomniales zauwazyc, ze ja najczesciej tylko odpieram posty tych gosci, naprawde rzadko sam prowokuje flame. Ofc zdaza mi sie np wczesniejszym postem.


Uploaded with ImageShack.us


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #408 dnia: Kwiecień 19, 2011, 10:40:17 pm »
Zobaczymy co bedzie dalej, utworzyl sie nowy klan z tego co widzialem, na razie sa chyba w powijakach, ale mozliwe ze w przyszlosci bedzie z nimi ciekawe pvp.

o kim mówisz?
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #409 dnia: Kwiecień 19, 2011, 10:41:27 pm »
ale fakt faktem, trzeba byc bezczelnym zeby bronic czegos takiego jak bmf  :shock:

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 96

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #410 dnia: Kwiecień 19, 2011, 10:44:35 pm »
"Jestem Factorem , Leader Of HellGuards 7 years gaming community since 2003."

To juz wiekszymi faktorami sa tibijczycy, po tych waszych slowach, ze cisneliscie jakies ruskie koksy na theonline bylem pewien , ze bedziecie tworzyc jakis sensowny side, ale jak zwykle okazalo sie inaczej. Forumowi szczekacze, duzo mowia malo robia. Albo pogaduszki jak to niby bedziecie nas cisnac, po czym co sie okazalo : dickholding z drugim failem, quit lidera i stopped war, a przeciez wary rozdajecie pokolei.  Jak na razie na tym servie wszystkie forumowe polaczki zaczynajac od conami, az po felka odpadaja jak leszcze, a takie mieli zawsze wielkie mordy. Zobaczymy co bedzie dalej, utworzyl sie nowy klan z tego co widzialem, na razie sa chyba w powijakach, ale mozliwe ze w przyszlosci bedzie z nimi ciekawe pvp.
pajacu na normalnym servie bmf pokazało, że zerg randomów może zrobić -_-' i gdy moje pt miało 85 to wy dopiero na pi wchodziliście z 79 lvlami, a ja stąd -_-'łem bo nie chce mi się grać na lol servach z polaczkowym community i masą bugów. thx tyle w tym temacie aha i jarajcie się dalej, że wygrywacie kolejnego l2j na którym grają jakieś lol klany typu tenebrae czy remedy.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2011, 10:49:55 pm wysłana przez thunderZ »
Kto ma grochy niech da grochy, grochy kurwa bęc. Niech sypią się grochy, grochy kurwa bęc


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #411 dnia: Kwiecień 19, 2011, 10:53:46 pm »
Zobaczymy co bedzie dalej, utworzyl sie nowy klan z tego co widzialem, na razie sa chyba w powijakach, ale mozliwe ze w przyszlosci bedzie z nimi ciekawe pvp.

o kim mówisz?

Zdawalo mi sie ze widzialem osoby z twojego pt w jakims klanie i mowie wlasnie o was.

Conami smutny blaznie niestety okazales sie za slaby na zwyklego l2jota, przykro mi. Zapomniales tam dodac jeszcze hell guards pogromcow ruskich koksow lepszych od afl. Jaraj sie dalej ze wbiles wikeszy lvl pol roku temu kiedy na tym servie przebiles nawet nas w szybkim quitowaniu :)

Cycu moze dla odmiany wkoncu sie ujawnisz  :D
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2011, 10:57:30 pm wysłana przez Duo »


Uploaded with ImageShack.us


  • Wiadomości: 96

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #412 dnia: Kwiecień 19, 2011, 10:57:52 pm »
i tak was konzet oneshotuje cwelu :)

//Acid -- 10% za obrazę.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2011, 07:06:28 am wysłana przez Acid »
Kto ma grochy niech da grochy, grochy kurwa bęc. Niech sypią się grochy, grochy kurwa bęc


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #413 dnia: Kwiecień 19, 2011, 10:58:39 pm »
Zobaczymy co bedzie dalej, utworzyl sie nowy klan z tego co widzialem, na razie sa chyba w powijakach, ale mozliwe ze w przyszlosci bedzie z nimi ciekawe pvp.

o kim mówisz?

Zdawalo mi sie ze widzialem osoby z twojego pt w jakims klanie i mowie wlasnie o was.

Conami smutny blaznie niestety okazales sie za slaby na zwyklego l2jota, przykro mi. Zapomniales tam dodac jeszcze hell guards pogromcow ruskich koksow lepszych od afl. Jaraj sie dalej ze wbiles wikeszy lvl pol roku temu kiedy na tym servie przebiles nawet nas w szybkim quitowaniu :)

Cycu moze dla odmiany wkoncu sie ujawnisz  :D

faktor o faktorach ahahah
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #414 dnia: Kwiecień 19, 2011, 10:59:54 pm »
Czerpią z tego przyjemność? jak tak to chyba dobrze, bo na tym polega gra. Jakby gra nie sprawiała frajdy to by nie grali, a to gdzie to chyba wiesz.. teraz dzieci bawią się nowinkami elektronicznymi, dawniej bawiło się inaczej, bez takich fajerwerków, co nie znaczy że gorzej. Wszystko zależy od podejścia.
Cytuj
gdy moje pt miało 85 to wy dopiero na pi wchodziliście z 79 lvlami
yy lvl i eq jest zależne od farmy, a więc im więcej gramy tym szybciej coś mamy, proste.

Jak dla Ciebie gra to chleb, a plucie jadem to woda to pozdro.


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #415 dnia: Kwiecień 19, 2011, 11:31:21 pm »
i tak was konzet oneshotuje cwelu :)

moje party z pt konzeta mialo cale 2 spotkania i na obu zostali zjechani jak szmaty, najlepsze byly komentarze po "nastepnym razem przyjdzcie bez berka" haha pomijajac to ze u nas nie bylo zadnego hilera i ze obeszlo sie bez deadow z naszej strony to calkiem mozliwe ze oneshotuje posty na aq z aka  hahaha


Uploaded with ImageShack.us


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #416 dnia: Kwiecień 20, 2011, 01:28:55 am »
"Jestem Factorem , Leader Of HellGuards 7 years gaming community since 2003."

To juz wiekszymi faktorami sa tibijczycy, po tych waszych slowach, ze cisneliscie jakies ruskie koksy na theonline bylem pewien , ze bedziecie tworzyc jakis sensowny side, ale jak zwykle okazalo sie inaczej. Forumowi szczekacze, duzo mowia malo robia. Albo pogaduszki jak to niby bedziecie nas cisnac, po czym co sie okazalo : dickholding z drugim failem, quit lidera i stopped war, a przeciez wary rozdajecie pokolei.  Jak na razie na tym servie wszystkie forumowe polaczki zaczynajac od conami, az po felka odpadaja jak leszcze, a takie mieli zawsze wielkie mordy. Zobaczymy co bedzie dalej, utworzyl sie nowy klan z tego co widzialem, na razie sa chyba w powijakach, ale mozliwe ze w przyszlosci bedzie z nimi ciekawe pvp.

Pisałem też przed startem że nie wiem czy będę grał i ile zresztą doskonale o tym wiedziałeś bo miałeś u nas alt konto , więc po co robisz z siebie większego debila niż jesteś  ? :)

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #417 dnia: Kwiecień 20, 2011, 02:39:13 am »
e tam duo przesadzasz, ja od zawsze miałem wielką morde, polaczkiem z forum jestem i jakoś się trzymam na serwie  hahaha
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #418 dnia: Kwiecień 20, 2011, 06:32:59 am »
Duo po co ci mój nick, jak na rpg zostaliście zjechani i quitneliscie szybciej niz przecietne random klany po failach na bidzie ch?
jesteście jedynym klanem któremu udało sie sfailować wszystkie mid/low serwery rpg  hahaha

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 297

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #419 dnia: Kwiecień 20, 2011, 08:34:00 am »
heheh tak czytam i mam beke z was nigdy nie gralismy przeciwko afl  :noob:
za to rfnc przejechalo po nich na kazdym siege/tw/epic

a my po rfnc na kazdej walce o hb a poza tym to z theonline moze mamy 4 osoby :P zreszta kto wiedzial ze land rate stuna jest taki zbugowany


ahh fapujecie sie ze niby to nie jest end game co z tego jak tb mialo wiecej ppl i taki sam eq ?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2011, 11:10:16 am wysłana przez JesseJames »
http://www.own3d.tv/video/34485/This_is_ET

Mass PvP to tu zadne, na varce czy kolo goddard malo ludzi nie wiem gdzie te 2k... Chyba ze jest jakis battle ground o ktorym nie wiem.
prawie 8 lvl HB a ty szukasz pvp na varce czy kolo goddard


okej



HoN < LoL


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #420 dnia: Kwiecień 20, 2011, 12:54:25 pm »
ahh fapujecie sie ze niby to nie jest end game co z tego jak tb mialo wiecej ppl i taki sam eq ?
Wy wcale nie mieliście tak mało ludzi (4 pt niby, a w cc 12   :shock:), po 2 zapraszam na rune, gdzie będziemy mogli się resować.


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #421 dnia: Kwiecień 20, 2011, 01:05:08 pm »
Może i było 12cp w cc ale od nas były 4 może 5 reszta była z innych klanów. Jak chcesz coś udowodnić to lepiej sprawdzaj


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #422 dnia: Kwiecień 20, 2011, 01:09:47 pm »
ahh fapujecie sie ze niby to nie jest end game co z tego jak tb mialo wiecej ppl i taki sam eq ?
Wy wcale nie mieliście tak mało ludzi (4 pt niby, a w cc 12   :shock:), po 2 zapraszam na rune, gdzie będziemy mogli się resować.

To CC = AR+HG z czego 3CP z HG były na Goddard w ramach umowy sojuszniczej.


słabo :), jako klan-ludzie może i jesteście spoko, jak klan ing jesteś bardzo low.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #423 dnia: Kwiecień 20, 2011, 01:22:12 pm »
Dobra, dobra. A gdzie wasz wielki Fraps, jest środa, a frapsa nadal nie ma  :(


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: 0

  • Elektryk
Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #424 dnia: Kwiecień 20, 2011, 01:24:45 pm »
Dobra, dobra. A gdzie wasz wielki Fraps, jest środa, a frapsa nadal nie ma  :(
/summon Hellward & tfardy
DOTA 2 > DOTA 1
Cytat: Naito
Niestety żyję i mam się dobrze :P
:/

dont kaminzi