Witaj
Gość

Wątek: L2Sabbath Epilogue, low/mid  (Przeczytany 77623 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #475 dnia: Marzec 13, 2010, 03:19:50 pm »
@Evil
Gdybys czytal to co sie pisze a nie tylko sial zamet widzialbys ze nie ja jestem autorem tego cennika.

@Witcher
Dzieki za fajna nazwe :D Naito vel Pitro podoba mi sie :D

Azeby nie robic spamu w tym temacie zapytam. Ile macie online ?

//Edit
mam nadzieje ze nie zapomniales dac administratorowi tez linka do tego tematu ?
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,34580.msg389411.html#msg389411

Napewno nie bedzie czytal 20 stron tego co tu napisane zostalo a w skrocie poprate waszymi  cytatami napewno mu pomoze przy podjeciu slusznej decyzji. W przypadku postanowienia o skasowaniu tego tematu prosze administracje tego forum o przesuniecie jej do archiwum poniewaz temat w hydeparku oparty jest na cytatach w tej prezentacji a bez nich bedzie nic nie warty.

PS Vini wymyslaj dalej na mnie bzdury ja wiem jedno ze twoje slowo nie znaczy nic poniewaz juz to udowodniles a tymi ciaglymi pomowieniami w moim kierunku robisz z siebie jeszcze wiekszego szympansa niz jestes na chwile obecna.
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2010, 04:11:51 pm wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #476 dnia: Marzec 13, 2010, 05:06:07 pm »
Ja chyba tez dam sobie spokój z tym forum ponieważ admini nie ogarniają tego tematu, kilkakrotnie zglaszalem naruszenie regulaminu, oczernianie serwa poparte własnymi sfabrykowanymi jpg co do cennika banowania klanow itd jest żałosne, oczywiście moderatorzy nie reagują bo przeciez im to na rękę może na ich serwach wzrośnie online. Na szczęście u nas debile typu naiito i placzkow z KA nie ma na serwie i mają swój rozum. A wklejanie tematów na naszym forum że witcher to złodziej i chiter nie pomoże ci Naito w niczym a wręcz przeciwnie.

http://forum.l2sabbath.com/viewtopic.php?p=6146&sid=9ceb462b32cfa9b3bc7f6d5956b8b063#6146

http://forum.l2sabbath.com/viewtopic.php?t=628

A twoja stronka to kawał pięknej prezentacji twojej nienawiści do naszego serwera, cieżko na sercu jak jednym wychodzi a twój serwer leży, i nie łudż się nawet jak za kilka miesięcy będziesz chciał go postawić nikt tam grać nie będzie (z wyjątkiem KA), u gma który potrafi tylko obiserać innych, fabrykować jpg, i bezczelnie kłamać.

Nie wiem co się stało ostatnio z tym forum ale prosze administratorów wyższych ranga od Matima i ricketa o przyjrzenie się temu tematowi i wyciągnięcie konsekwencji odnośnie moderatorów.

Na forum jest wolność słowa, a to że Wam nie odpowiadają niektóre wypowiedzi to już nie moja sprawa.

Możecie mnie/nas zgłosić do administracji, wolna ręka.

Komplementy to przyjmować umie każdy, ale już krytyki nie?

Zgłosiłeś wypowiedz Naito, ale na niej nie było NICZEGO co łamało by regulamin, a więc niby dla czego miałem ją usuwać?

Nie współpracuje z żadnym z serwerów, a więc korzyści Wasz upadek za wiele nie da.

Cytuj
Sprawę zgłosiłem, czekam na odpowiedź admina a nie niekompetentnego moderatora

Świetnie  :)! Wole być niekompetentnym moderatorem niż niekompetentnym adminem serwera.

Jak coś nie idzie po Twojej myśli to już jest złe? Typowy egocentryk.
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2010, 05:11:40 pm wysłana przez Matim »


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 1

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #477 dnia: Marzec 13, 2010, 09:45:00 pm »
Fajnie że jest wolność słowa: mogę napisać np. że uważam za Matim to beznadziejny moderator forum jakiego dotąd nie było. Mogę napisać że jeśli chcesz dostać plusa to wystarczy wysłać do Matima na konto 20 zł i bez problemu je otrzymasz - tak twierdzi mój kumpel dostał już 5 plusów. Mogę wkleić jpg jak Matim robi loda dla Ricketa z zakrytymi częściami wstydliwymi i też będzie ok, przecież wolność słowa jest.

Ktoś może wklejać na serwer paszkwile fabrykowane jpg cenniki, przedstawiać gmów jako małpy przed komputerem i wszystko jest ok - bo jest wolność słowa. Matim przeczytaj regulamin forum bo chyba się gdzieś pogubiłeś jako moderator. Mam gdzieś czy Naito to twój kumpel czy nie ale minusy były dawana za lżejsze rzeczy i czyszczono tematy z niepotrzebnego spamu. I kto tu jest egocentrykiem - właśnie ty jak sam stwierdziłeś niekompetentny moderator.


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #478 dnia: Marzec 13, 2010, 09:48:48 pm »
Fajnie że jest wolność słowa: mogę napisać np. że uważam za Matim to beznadziejny moderator forum jakiego dotąd nie było. Mogę napisać że jeśli chcesz dostać plusa to wystarczy wysłać do Matima na konto 20 zł i bez problemu je otrzymasz - tak twierdzi mój kumpel dostał już 5 plusów. Mogę wkleić jpg jak Matim robi loda dla Ricketa z zakrytymi częściami wstydliwymi i też będzie ok, przecież wolność słowa jest.

Ktoś może wklejać na serwer paszkwile fabrykowane jpg cenniki, przedstawiać gmów jako małpy przed komputerem i wszystko jest ok - bo jest wolność słowa. Matim przeczytaj regulamin forum bo chyba się gdzieś pogubiłeś jako moderator. Mam gdzieś czy Naito to twój kumpel czy nie ale minusy były dawana za lżejsze rzeczy i czyszczono tematy z niepotrzebnego spamu. I kto tu jest egocentrykiem - właśnie ty jak sam stwierdziłeś niekompetentny moderator.

I co te teksty mają na mnie wywrzeć jakieś wrażenie może? Myślisz, że mnie to ruszy jak ktoś wklei coś w tym stylu ? To się mylisz, to nie będzie świadczyć o mnie tylko o tej osobie.

Możesz coś tu wstawić, chętnie się pośmieje.

Nie dbam o to co o mnie myślisz. Wypełniam jedynie swoje obowiązki. A to, że ktoś wyraża negatywne opinie na temat Twojego serwera, które nie są dla Ciebie wygodne to inna sprawa.

Sfabrykować można wszystko. Logi, screeny, wypowiedzi z Gadu-Gadu. Dla tego nie można jasno stwierdzić kto tak na prawdę ma racje. Jednakże co ostatnio zauważyłem - nie tylko Naito i Carnage wyrażają negatywną opinie na temat tego serwera.
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2010, 09:57:00 pm wysłana przez Matim »


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #479 dnia: Marzec 13, 2010, 10:23:27 pm »
Czy to prawda, że na początku na serwerze grało 500+ osób,a teraz jest ich 300?
Czy duale i offline shopy są wliczane do ów liczby osób online?
Pozdro..


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 1

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #480 dnia: Marzec 13, 2010, 10:50:30 pm »
Online możesz sprawdzić na stronce www.l2sabbath.com, max online za czasów preto to 600 online, teraz jest 500, na stronie masz licznik


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #481 dnia: Marzec 13, 2010, 11:15:46 pm »
a czemu tak w ogole preto juz tam nie gra?? faila zaliczyli czy co??
:oops: :D :) :( :o :shock: :bump: :? 8) :x :P :afro: :noob:


RPG-CLUB  x15 NADCHODZĘ!!


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #482 dnia: Marzec 13, 2010, 11:46:47 pm »
Fajnie że jest wolność słowa: mogę napisać np. że uważam za Matim to beznadziejny moderator forum jakiego dotąd nie było. Mogę napisać że jeśli chcesz dostać plusa to wystarczy wysłać do Matima na konto 20 zł i bez problemu je otrzymasz - tak twierdzi mój kumpel dostał już 5 plusów. Mogę wkleić jpg jak Matim robi loda dla Ricketa z zakrytymi częściami wstydliwymi i też będzie ok, przecież wolność słowa jest.

Hahaha padlem z krzesla jak to czytalem ze niby mozna miec plusy za kase u matima hahaha

Zajzyj tutaj a zobaczysz za co i komu Maitm daje plusy:
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/board,169.0.html

BTW i kto tu kogo bezpodstawnie oczernia ? jak na razie to widze ze wy i wasi koledzy kazdego kto mowi cos co nie jest po waszej mysli. Niestety na tym  forum sa nie tylko ludzie wierzacy we wszystko co sie im mowi ale sa tez i tacy ktorzy potrafia myslec i wyciagac wnioski z tego co sie do nich pisze i co sie im przedstawia tak ze jesli szukacie debili to nie tutaj.

Czekamy na pomowienie w kierunku Soula jesli odrzuci wasza prosbe.... aha i nie zapominajcie ze to min dzieki temu forum macie tyle online ile macie, poniewaz bardzo duzo osob je odwiedza w przeciwienstwie do innych.

@Witcher i Evil jakbyscie nie zauwazyli to na chwile obecna wiekszosc z tego co sie tu pisze poparte jest waszymi wypowiedziami to czemu je ktos ma uznawac za nie prawdziwe ba wrecz obraziliwe ? Przeczytajcie 100000 razy zanim cos napiszecie i nie miejcie pretensji do nikogo innego jak do samych siebie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2010, 12:17:50 am wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #483 dnia: Marzec 14, 2010, 12:16:04 am »
zachowujecie się jak dzieci. Dział wyraźnie mówi Prywatne Serwery Lineage2 więc powinno się tu mówić o serwerze a nie prowadzicie swoje śmieszne flame żeby pokazać kto jest fajniejszy. To jest żałosne, poza tym co jest? moderator nie reaguje na takie coś? no cóż...


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #484 dnia: Marzec 14, 2010, 02:53:12 am »
a czemu tak w ogole preto juz tam nie gra?? faila zaliczyli czy co??


Offtop: Nie mieli przeciwnika na poziomie, poczuli się zbyt pewnie i poszli na Rpg club...tam bfm i DarkRabarbar ich wciągnie odbytem, ale muszki mogą pomarzyć o godnych czynach :) Strzelą faila i wrócą na polskie L2j.

Tak wracając do tematu. Grałem na Sabbath i nie byłem po żadnej stronie, a poczynania Gmów miałem głęboko w poważaniu więc jestem obiektywny w dużym stopniu...nie w 100% bo korupcja Witchera mnie pozamiatała po prostu. Argumenty naito są w 30% wiarygodne, ale jeśli połączyć je z plątaniną Witchera daje nam 99% wiarygodności bo powiedzmy sobie szczerze jaki niewinny człowiek będzie kłamał i wklejał podrobione rozmowy?

@Witcher
Znajdź nową paczkę na MaxCheaters tj. zastosuj się do screenu z małpami by Carnage, zmień nick (to raczej w pierwszej kolejności) i załóż serwer z nazwą domeny: http://www.l2.epicfail.com


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #485 dnia: Marzec 14, 2010, 08:38:21 am »
zachowujecie się jak dzieci. Dział wyraźnie mówi Prywatne Serwery Lineage2 więc powinno się tu mówić o serwerze a nie prowadzicie swoje śmieszne flame żeby pokazać kto jest fajniejszy. To jest żałosne, poza tym co jest? moderator nie reaguje na takie coś? no cóż...

A jak Twoim zdaniem powinniśmy zareagować?

- Nikt się nie wyzywa
- nikt nie przeklina
- cała dyskusja jest w miarę kulturalna



Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #486 dnia: Marzec 14, 2010, 08:42:51 am »
jeżeli Ty to nazywasz dyskusją to... aha ;]


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #487 dnia: Marzec 14, 2010, 09:49:16 am »
Czy to prawda, że na początku na serwerze grało 500+ osób,a teraz jest ich 300?
Czy duale i offline shopy są wliczane do ów liczby osób online?
Pozdro..

Na początku nie wiem ile grało osób, w szczytowym momencie było około 800 online i całkiem nieźle serwer trzymał się na hopezonie. Obecnie online nie przekracza 300. Duale i offline shopy niestety są liczone do tegoż online jako aktywne postacie. Na PvP nie liczyłbym, ale wykoxać się możesz całkiem fajnie na SV, bo zapewne będzie tam pusto. Zostały ze 2 klany, które do tej pory nie potrafiły zabić nawet Barakiela(nie mówiąc już o ogarnięciu Crystal Caverns).


Edit: Haseo, zgadzam się z Tobą co do drugiej części. Co do Preto? Nie bardzo do końca.
Szanuję ich jako wroga, ale niestety o epilogu na l2j nie mieli zbytnio pojęcia(tak samo i Witcher).
Gdyby nie mieli przeciwnika na poziomie, to zostosowaliby tą samą taktykę co my(all_server_war), a tymczasem zebrali 3-4 klany przeciwko nam. Cała sytuacja z ich odejściem wyszła w momencie, gdy cały klan został wyrzucony przez lidera (po stracie Barakiela oraz Mrówki).
Co więcej, wydaje mi się, że nie potrafili ogarnąć Crystal Caverns(zauważyli, że zrobiliśmy Baylora, próbowali sami, ale jak to zwykle bywa nie dowiedzieli się skąd wziąć QI). Później był spam na pm (skąd się bierze questy, gdzie się je robi i jak to przejść) vel LightMan.
W konsekwencji po odejściu kilka osób chciało przyjść do nas, dowiedzieć się co i jak i wylądować z całą resztą u wroga.
A co do RPG to nie widziałem ich tam(z tego co usłyszałem grają na jakimś x35 z mana potami), ale nie tylko oni sfailowali(UN i Genocide z tego co widziałem też).
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2010, 10:01:08 am wysłana przez Storhamar »


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #488 dnia: Marzec 14, 2010, 10:08:02 am »
Netz, mówiłeś jakie ka jest nie dobre itp a teraz piszesz ze "KA ROX" wtf?



  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #489 dnia: Marzec 14, 2010, 01:55:44 pm »
Onlain rosnie z dnia na dzien teraz siega w granicach 500  a co do hpzone to jak na raty patrzec serwerow to na 3 miejscu jest z lom rate

kolczaki plakac dalej i pluc blotem bo onlain rosnie
Nieudalo wam sie sprowadzic ludzi do waszego poziomu


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #490 dnia: Marzec 14, 2010, 02:03:08 pm »
Onlain rosnie z dnia na dzien teraz siega w granicach 500  a co do hpzone to jak na raty patrzec serwerow to na 3 miejscu jest z lom rate

kolczaki plakac dalej i pluc blotem bo onlain rosnie
Nieudalo wam sie sprowadzic ludzi do waszego poziomu

Tak tak, wczoraj 150 online, dziś 400(z czego 250 off shopów). Hopezone poza 50tką, faktycznie 3cie miejsce xDDD (klikać więcej bo wam serwer zawieszą jak nie bedziecie glosowac!).
Nikt tu nie pluje błotem, jak widzisz jest "KA rox". Następnym razem przy evencie będzie "Witcher sux" i zobaczysz ile będzie głosów =p
Wystarczy sypnąć trochę adeny(jak to zrobił Witcher) i od razu masz efekty. To są playerzy Sabbatha, a rzeczywisty stan serwera przez nich nigdy wyrażony nie będzie, póki darmowa adena się sypie w Giran.

Edit: nie udało nam się sprowadzić graczy, fakt. Ale za to Twój poziom przypomina mi wieśka z wrzuty. Wystarczyłoby tylko nick zmienić na Hawkrendzer i wyszedłby ideał.
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2010, 02:05:03 pm wysłana przez Storhamar »


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

  • Generał zamieszania
Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #491 dnia: Marzec 14, 2010, 02:04:55 pm »
Juz sie nawet storm i haseo nie wysilajcie wczoraj wasi koledzy pogrążyli do końca wasz klan  odchodzicie juz 10 dni  i  jakos odejsc nie mozecie wczorajsze blokowanie  gatekeeperow  śmiesznymi   eventami których jedynym celem było obrażenie administracji i   ludzi tam grających to byl szczyt  za co  slusznie dostali   dowcipnisie bana  ,naito  skoro temat jest o serverze a ty  na nim nie grasz to co tu robisz jedyne co to  mieszasz gowno   ktore sam wyprodukowales aby smierdzialo jak najwiecej a odstraszalo tych co zagrac sa ,w ostanim czasie bo cyrkach kolczastych  online zaczyna rosnac systematycznie   w takim tempie  w ciagu 2 miesiecy osiagniemy online  z poczatku servera  co juz w sobie  daje do myslenia


matik gdyby to bylo moje forum jzu nei ejstes moderatorem  regulamin  mowi co innego twoja interpretacja co innego dopuszczasz obrazanie ludzi i  promowanie laszywych oskarzen gz  widze ze temat tyle warty co forum   cale z ta administracja zwlaszcza ze co nieco slyszalem i sporo  modow odeszlo ostanio widzac  taki burdel


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #492 dnia: Marzec 14, 2010, 02:18:29 pm »
Juz sie nawet storm i haseo nie wysilajcie wczoraj wasi koledzy pogrążyli do końca wasz klan  odchodzicie juz 10 dni  i  jakos odejsc nie mozecie wczorajsze blokowanie  gatekeeperow  śmiesznymi   eventami których jedynym celem było obrażenie administracji i   ludzi tam grających to byl szczyt  za co  slusznie dostali   dowcipnisie bana  ,naito  skoro temat jest o serverze a ty  na nim nie grasz to co tu robisz jedyne co to  mieszasz gowno   ktore sam wyprodukowales aby smierdzialo jak najwiecej a odstraszalo tych co zagrac sa ,w ostanim czasie bo cyrkach kolczastych  online zaczyna rosnac systematycznie   w takim tempie  w ciagu 2 miesiecy osiagniemy online  z poczatku servera  co juz w sobie  daje do myslenia


matik gdyby to bylo moje forum jzu nei ejstes moderatorem  regulamin  mowi co innego twoja interpretacja co innego dopuszczasz obrazanie ludzi i  promowanie laszywych oskarzen gz  widze ze temat tyle warty co forum   cale z ta administracja zwlaszcza ze co nieco slyszalem i sporo  modow odeszlo ostanio widzac  taki burdel

Wróć do przedszkola. Ewentualnie naucz się obsługiwać taki program jak Microsoft Word.
Zarówno Naito jak i każdy inny gracz może udzielać się w tym wątku, bo nie dotyczy on tylko serwera, ale również jego administracji, która sama chyba się już zamieszała w tym co robi.
Zastanawiam się tylko, dlaczego każdy Twój post musi być porównywany z "gównem". Na forum Sabbatha też tylko gówno i gówno. Czy Ty nie masz jakichś przykrych wspomnień z dzieciństwa? Wszędzie gówno widzisz. W takim tempie w ciągu 2 miesięcy to ten serwer zostanie zamknięty. Zresztą, jeśli ktokolwiek tam przeszedł to faktycznie współczuje.
Gdyby to było Twoje forum? Hahaha
To sobie załóż, krąg wzajemnej adoracji z Witcherem już masz. Sporo modów odeszło...pewnie na Sabbath? On taki zajebisty jest, że potrzebuje prawdziwych moderatorów prawda?
W końcu Witcher tyle zarabia na banowaniu, więc mógłby jakąś małą sumkę rzucić dla ogarniętego developera(a nie dla lol graczy, których spamowanie na tym forum nic nie daje).
Chcesz nakłaniać ludzi do gry na serwerze? Żaden problem, ale nikt nie będzie czytać postu, który nawet po polsku poprawnie nie jest napisany. Jeśli Sabbath ma samych takich pro forumowych warriorów, lepiej dla was będzie jak przestaniecie pisać, bo sobie ludzi tylko odstraszacie.


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #493 dnia: Marzec 14, 2010, 04:22:01 pm »
Juz sie nawet storm i haseo nie wysilajcie wczoraj wasi koledzy pogrążyli do końca wasz klan  odchodzicie juz 10 dni  i  jakos odejsc nie mozecie wczorajsze blokowanie  gatekeeperow  śmiesznymi   eventami których jedynym celem było obrażenie administracji i   ludzi tam grających to byl szczyt  za co  slusznie dostali   dowcipnisie bana  ,naito  skoro temat jest o serverze a ty  na nim nie grasz to co tu robisz jedyne co to  mieszasz gowno   ktore sam wyprodukowales aby smierdzialo jak najwiecej a odstraszalo tych co zagrac sa ,w ostanim czasie bo cyrkach kolczastych  online zaczyna rosnac systematycznie   w takim tempie  w ciagu 2 miesiecy osiagniemy online  z poczatku servera  co juz w sobie  daje do myslenia


matik gdyby to bylo moje forum jzu nei ejstes moderatorem  regulamin  mowi co innego twoja interpretacja co innego dopuszczasz obrazanie ludzi i  promowanie laszywych oskarzen gz  widze ze temat tyle warty co forum   cale z ta administracja zwlaszcza ze co nieco slyszalem i sporo  modow odeszlo ostanio widzac  taki burdel

Na szczęście to nie Twoje forum. Pisałem już o tym, że to nie mój problem, że niektóre fakty wam nie odpowiadają.

Zawsze możesz mnie zgłosić do administracji. Jak widać - Rickert także nie wyciągnął tutaj żadnych konsekwencji, a więc widać, że w miarę podziela moją interpretacje.

Ps. zanim coś napiszesz - przeczytaj te swoje wypociny i popraw text aby chociaż w małym stopniu był czytelny.


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #494 dnia: Marzec 14, 2010, 10:11:19 pm »
Juz sie nawet storm i haseo nie wysilajcie wczoraj wasi koledzy pogrążyli do końca wasz klan  odchodzicie juz 10 dni  i  jakos odejsc nie mozecie wczorajsze blokowanie  gatekeeperow  śmiesznymi   eventami których jedynym celem było obrażenie administracji i   ludzi tam grających to byl szczyt  za co  slusznie dostali   dowcipnisie bana  ,naito  skoro temat jest o serverze a ty  na nim nie grasz to co tu robisz jedyne co to  mieszasz gowno   ktore sam wyprodukowales aby smierdzialo jak najwiecej a odstraszalo tych co zagrac sa ,w ostanim czasie bo cyrkach kolczastych  online zaczyna rosnac systematycznie   w takim tempie  w ciagu 2 miesiecy osiagniemy online  z poczatku servera  co juz w sobie  daje do myslenia


matik gdyby to bylo moje forum jzu nei ejstes moderatorem  regulamin  mowi co innego twoja interpretacja co innego dopuszczasz obrazanie ludzi i  promowanie laszywych oskarzen gz  widze ze temat tyle warty co forum   cale z ta administracja zwlaszcza ze co nieco slyszalem i sporo  modow odeszlo ostanio widzac  taki burdel

Na szczęście to nie Twoje forum. Pisałem już o tym, że to nie mój problem, że niektóre fakty wam nie odpowiadają.

Zawsze możesz mnie zgłosić do administracji. Jak widać - Rickert także nie wyciągnął tutaj żadnych konsekwencji, a więc widać, że w miarę podziela moją interpretacje.

Ps. zanim coś napiszesz - przeczytaj te swoje wypociny i popraw text aby chociaż w małym stopniu był czytelny.

Wiesz co jest najgorsze? Za chwile pojawi się wątek na Sabbath od Witchera typu: "Moderator pisze brednie na temat naszego serwera. Każdy kto da mu minusa dostanie 1 kkk lub dowolną broń s +10. Nie możemy dać sobą pomiatać!".
Śmiech na sali...


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #495 dnia: Marzec 15, 2010, 03:02:31 am »
Juz sie nawet storm i haseo nie wysilajcie wczoraj wasi koledzy pogrążyli do końca wasz klan 


W błędzie jesteś forum fajterku :) Nie byłem z KA. Ostatecznie obrałem stronę Crazzy'ego i Vertiesa w klanie UnleashedRetards, który był vs all. A przeciw mnie było Remedy i Pretki ^^ Ravens nie licze bo to nawet nie klan.
Ponawiam pytanie kogoś tam...czemu obrońcy ''zacnego'' serwera jakim jest Sabbath mają po 1 poście jedynie? Czyżby 15stki, którym Witcher obiecał trochę itemów czy może Witcherek korzysta z neostrady i trzaska konta po kolei? :P Witcher aka WannaBeAdmin rox! Nie zapominać!


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #496 dnia: Marzec 15, 2010, 08:39:05 am »
Juz sie nawet storm i haseo nie wysilajcie wczoraj wasi koledzy pogrążyli do końca wasz klan 


W błędzie jesteś forum fajterku :) Nie byłem z KA. Ostatecznie obrałem stronę Crazzy'ego i Vertiesa w klanie UnleashedRetards, który był vs all. A przeciw mnie było Remedy i Pretki ^^ Ravens nie licze bo to nawet nie klan.
Ponawiam pytanie kogoś tam...czemu obrońcy ''zacnego'' serwera jakim jest Sabbath mają po 1 poście jedynie? Czyżby 15stki, którym Witcher obiecał trochę itemów czy może Witcherek korzysta z neostrady i trzaska konta po kolei? :P Witcher aka WannaBeAdmin rox! Nie zapominać!

Dlatego misiu maja po 1 poscie bo napisali to co jest na serwie prawde a nie tak jak ci co nie dostali tp pod valakasa od admina i teraz wymyslaja bzdury o tym serwie.
Onlain 480 i rosnie co mnie cieszy tak bardzo jak was koli w oku zadra ze serw nie upadnie :) tak szybko jak byscie chcieli
Ps Zapraszam rozsadnych ludzi na serwer a nie takich jak pieciu panow co focha zrobili bo niedostali tp pod valdka .

Ps2 podobno jest wolnosc slowa wiec napisze ze jestescie srodkami kapusty a zwlaszcza moderator to najwiekrzy srodek kapusty jakiego jeszcze nie wiedzialem duzo lizac musi i dobrze lizaka komus  :D I nic mi nie zrobi bo jest wolnosc slowa wiec moderatorek zeby umyj dokladniej bo mistrz nadchodzi. Masz modku fajne podejscie Ja zawsze myslalem ze aby oczerniac serw to trzeba miec dowody niezbita a jednak sie mylilem bo mozna 100% bzdur napisac  nic co sie niedzialo na serwie i jest wporzadku.
Ps3 na te forum wchodze z nudow jak chce poczytac placzkow i urazona ich dume hehe jezeli taka maja :P
Ps4 powymyslajcie jeszcze jakies klamstwa na serwer fajnie sie czyta fantastyke

PS5 polecam serwer extrime tam gdzie gnacik jest x10 jesli wygra dusk festiwal i zaczniecie plakac na forum bo 80% ludzi zapisanych jest u dawna to przepisze wynik festiwalu  tak tak panowie tak zrobil ingerencja w gre o siege nie wspomne jak liderzy klanow 3 pod krestowaniem sie zebrali dziwnym trafem dc dostali 2 razy jak sie zaczynalo krestowac idzcie tam pisac o adminie zle slowa a nie tu o sabacie co jest wszystko wporzadku

ZAPRASZAMY NA SABBATHA PANOW I PANIE  :D


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #497 dnia: Marzec 15, 2010, 09:11:10 am »
Juz sie nawet storm i haseo nie wysilajcie wczoraj wasi koledzy pogrążyli do końca wasz klan 


W błędzie jesteś forum fajterku :) Nie byłem z KA. Ostatecznie obrałem stronę Crazzy'ego i Vertiesa w klanie UnleashedRetards, który był vs all. A przeciw mnie było Remedy i Pretki ^^ Ravens nie licze bo to nawet nie klan.
Ponawiam pytanie kogoś tam...czemu obrońcy ''zacnego'' serwera jakim jest Sabbath mają po 1 poście jedynie? Czyżby 15stki, którym Witcher obiecał trochę itemów czy może Witcherek korzysta z neostrady i trzaska konta po kolei? :P Witcher aka WannaBeAdmin rox! Nie zapominać!

Dlatego misiu maja po 1 poscie bo napisali to co jest na serwie prawde a nie tak jak ci co nie dostali tp pod valakasa od admina i teraz wymyslaja bzdury o tym serwie.
Onlain 480 i rosnie co mnie cieszy tak bardzo jak was koli w oku zadra ze serw nie upadnie :) tak szybko jak byscie chcieli
Ps Zapraszam rozsadnych ludzi na serwer a nie takich jak pieciu panow co focha zrobili bo niedostali tp pod valdka .

Ps2 podobno jest wolnosc slowa wiec napisze ze jestescie srodkami kapusty a zwlaszcza moderator to najwiekrzy srodek kapusty jakiego jeszcze nie wiedzialem duzo lizac musi i dobrze lizaka komus  :D I nic mi nie zrobi bo jest wolnosc slowa wiec moderatorek zeby umyj dokladniej bo mistrz nadchodzi. Masz modku fajne podejscie Ja zawsze myslalem ze aby oczerniac serw to trzeba miec dowody niezbita a jednak sie mylilem bo mozna 100% bzdur napisac  nic co sie niedzialo na serwie i jest wporzadku.
Ps3 na te forum wchodze z nudow jak chce poczytac placzkow i urazona ich dume hehe jezeli taka maja :P
Ps4 powymyslajcie jeszcze jakies klamstwa na serwer fajnie sie czyta fantastyke

PS5 polecam serwer extrime tam gdzie gnacik jest x10 jesli wygra dusk festiwal i zaczniecie plakac na forum bo 80% ludzi zapisanych jest u dawna to przepisze wynik festiwalu  tak tak panowie tak zrobil ingerencja w gre o siege nie wspomne jak liderzy klanow 3 pod krestowaniem sie zebrali dziwnym trafem dc dostali 2 razy jak sie zaczynalo krestowac idzcie tam pisac o adminie zle slowa a nie tu o sabacie co jest wszystko wporzadku

ZAPRASZAMY NA SABBATHA PANOW I PANIE  :D

Wiesz jaka jest wiarygodność ludzi z post countem 1 ?

Cytuj
Ps2 podobno jest wolnosc slowa wiec napisze ze jestescie srodkami kapusty a zwlaszcza moderator to najwiekrzy srodek kapusty jakiego jeszcze nie wiedzialem duzo lizac musi i dobrze lizaka komus  :D I nic mi nie zrobi bo jest wolnosc slowa wiec moderatorek zeby umyj dokladniej bo mistrz nadchodzi.

Pisz sobie pisz, na mnie takie teksty i tak żadnego wrażenia nie wywierają  :hu_5_3:
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2010, 09:13:18 am wysłana przez Matim »


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #498 dnia: Marzec 15, 2010, 02:32:32 pm »
Przeczytałem ostatnie strony tego tematu i topic z Hyde Park i nie widzę ani jednego powodu, dla którego administracja forum miałaby w jakikolwiek sposób ingerować w dyskusję.

Na forum jest wolność słowa, więc w temacie o serwerze możecie pisać swoje opinie o nim - jakie by one nie były. Dopóki robicie to w sposób zgodny z regulaminem oczywiście.

Jeśli chodzi o wszelkie zamieszczone tutaj screeny rozmów GG itp. W żaden sposób nie jesteśmy w stanie zweryfikować, które są prawdziwe, a które nie. Dlatego też nie będziemy wyciągać konsekwencji, nawet jeśli doszło do pomówienia. Tym bardziej, że obie strony zamieszczały takie obrazki.

Jeżeli miałbym wyrazić swoje zdanie jako zwykły użytkownik, to generalnie myślę, że jedna z przedstawionych tutaj wersji wydarzeń wydaje się o wiele bardziej spójna...


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

  • Generał zamieszania
Odp: L2Sabbath Epilogue, low/mid
« Odpowiedź #499 dnia: Marzec 16, 2010, 07:16:47 am »
Jeśli ktoś będzie chciał prowadzić ze mną dyskusje na poziomie będę stosował interpunkcje na poziomie ,wiec możesz mi zgodnie  z regulaminem "wybłagac" za nią  minusa i odstawić się na boczny  tor  to raz.

Po dwa miałem przyjemność rozmawiać z bardziej ogarnięta czyt. kulturalna częścią  sojuszu  kolczastych  odchodzących na inny serwer  odcinają się oni jak to określono od  "niedorośniętych dzieci " i ich zachowania szkoda tylko iż będzie to rzutowało na nowym serwerze na caly klan bo nie tylko  krąg wzajemnej adoracji    czyta te tematy.

Punkt trzeci dlaczego po jednym poście ha tu to przeszliście samych  siebie ,już współczuje innym użytkownikom chcącym  się zarejestrować  na forum ,ich tez atakujecie  zaraz po zalogowaniu ? czy jest wymagana jakaś liczba wazeliniarskich  postów  po których mogę wziąsc udział w dyskusji z proelita tego warzywniaka? -_-'isty pomysł na zwiększenie liczby userow gratulować gratulować

Co do  hasła ze  jesteśmy tu  bo witcher  rozdaje za to itemki bądź obiecał kase   to muszę przyznać powaliłeś mnie na podłogę ,nie dość ze się z żadnym takim zdarzeniem nie spotkałem,nawet o takim nie słyszałem to  nawet jakby mi proponowali (a taka sytuacja nie miała miejsca  o czym jestem przekonany ) to bym nawet nie wziął bo coś takiego jak  uczciwy człowiek jeszcze istnieje na tym świecie ,tak się zastanawiam może mam podać wam numer gg żebyście  spreparowali sobie jakaś rozmowę jak to witcher  mi coś obiecuje he?,macie mniej rozumu  niz koza na pastwisku  bo nawet  spreparować porządnych oskarżeń nie potraficie  jedynie pluć pod wiatr

jeszcze coś miałem napisać ale zapomniałem choć podejrzewam ze dacie mi ku temu okazje ,aha żaden ze mnie forumowy fighter po prostu  jak  się zobaczy co wy tu wypisujecie i to jeszcze  pod błogosławieństwem administracji to  aż człowieka kusi żeby was sprowadzić na ziemie  z tych nieboskłonów durnoty  w których szybujecie

co do samego servera online rośnie  pozycja w rankingach tez ,zostal takze uruchomiony pośredni event /quest mający na celu  wspomóc młodszych stażem i lvl graczy w  zdobyciu recept a po wycofanu quescie w GC
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2010, 07:21:16 am wysłana przez sestokacjusz »